susenky

Cestování

obytné vozy

Obytné vozy potřebují nutně před prázdninami servis, protože od osobních vozů čekají na svůj čas vyjížděk, což ovlivňuje kvalitu technického stavu

Aby na tuzemské nebo zahraniční dovolené s obytným vozem nedošlo ke zbytečným starostem, zklamáním či neplánovaným výdajům, je třeba zejména u vozů, které nejsou v pravidelném provozu, před cestou důkladně prověřit jejich technický stav. Pečlivou kontrolou v servisu předejdete tomu, že se skrytá závada projeví právě na dovolené

Číst dál...
I váš „dedeček automobil“ potřebuje těsnění pro veterány

I váš „dedeček automobil“ potřebuje těsnění pro veterány

Vozidlo dřívějšího „data narození“ běžně nazýváme pojmem veterán. Výroba takových automobilů nebo motocyklů byla mnohdy ještě poctivou kovářskou prací, řemeslo šlo ruku v ruce s kvalitou.

Číst dál...
Němčina

Učte se německy a získejte konkurenční výhodu

Možná jste se učili německy kdysi na základní nebo střední škole a teď cítíte, že by se vám hodilo oprášit nějaké ty základy. Věřte, že v tom nejste sami. Popularita němčiny po posledních letech útlumu znova pomalu roste. Tak buďte u toho! Jazyk našich sousedů se vždy hodí znát.

Číst dál...
Nový přívoz Kazín v Černošicích

Nový přívoz Kazín v Černošicích

Na nově zprovozněný přívoz v Černošicích pod Kazínskou skálu se můžete vydat s dětmi kolem Berounky, na kole přes hluboké brdské lesy nebo výšlapem kolem památného dubu z doby Karla IV.

Číst dál...
hodinky

Dětské hodinky s GPS jsou vhodné i pro mimoškolní aktivity

Nenápadně je pohlídat, vědět o každém jejich kroku. Jistě, moderní doba přináší nové možnosti, takže se o své děti nemusíte nijak obávat. Mobilní telefon se přitom ztratí poměrně snadno, ale co hodinky?

Číst dál...
Londýn festivaly

Když na festival, tak do Londýna.

Londýn láká na mnoho hudebních akcí. Ale těšit se můžete také na gastronomické zážitky a originální zábavu. Chcete být taky v centru dění? Některé akce jsou zdarma.

Číst dál...
jazyk

7 důvodů, proč jet na dovolenou do Chorvatska

Chorvatsko, tato malebná země na pomezí střední a jižní Evropy je nejoblíbenější prázdninovou destinací Čechů. Řada z nás nedá na Chorvatsko dopustit a jezdí dokonce stále na stejné místo. Proč to Čechy do Chorvatska pořád tak táhne? 

Číst dál...
Nouzová nocoviště Šumavy

Nová publikace provede turisty po nouzových nocovištích Šumavy

Týdenní pěší výlet ze západního cípu národního parku Šumava až k jihu absolvoval v létě loňského roku známý moderátor Michal Jančařík. K přespání vždy využil nouzová nocoviště, která představuje v nové publikaci nazvané Vandr Šumavou.

Číst dál...

Strana 1 z 2