susenky

Životní styl

trh

Odštěpný závod je jednoduchým způsobem, jak expandovat na zahraniční trh

Přemýšlíte o tom, že byste své podnikání rozšířili také do zahraničí? Jednou z možností, jak toho snadno dosáhnout, je založit vaší firmě takzvaný odštěpný závod. Že nevíte, co si pod tímto názvem představit? Tak čtěte dál.

Číst dál...
pojištění

Pojištění nemovitosti je téma, na které by měl myslet každý

Je to věc, která je často opomíjená, přitom je však naprosto základní a důležitá. Jde o ochranu před nepřízní osudu, věcmi, co bohužel přicházejí do našich osudů a je jim jedno, co právě řešíme. Otázka pojištění by měla být pro zodpovědné domácnosti samozřejmostí.

Číst dál...
bivak

Proč si pořídit na ryby bivak?

Pokud milujete rybaření, rozhodně by ve vaší rybářské výbavě neměl chybět bivak na ryby. Nejen, že do něj schováte vaše rybářské náčiní, ale i sebe v případě dešťové přeháňky. Také v něm velmi snadno přenocujete.

Číst dál...
DietFreshMenu

DietFreshMenu vám pomůže se správně stravovat

Každý lékař vám potvrdí, že mnoho onemocnění si můžeme způsobit nebo zhoršit jen tím, že se chybně stravujeme. Nadváha a obezita mohou způsobit řadu závažných komplikací, cukr se dokonce označuje jako bílý jed a hodně zlého nám může přinést i konzumace nevhodných tuků. Řešením nejsou jednostranné diety, ani hladovění, ale vyvážená strava, která dává tělu optimální energii. Nevyznáte se v mnoha radách na internetu a dřívější snahy o diety u vás nevedly k úspěchu? Zeptejte se odborníků na výživu z firmy DietFreshMenu, jak problém se stravováním vyřešit.

Číst dál...
tisk

Láká vás velkoformátový tisk? Hodí se pro reklamu i různé projekty

Tam, kde končí možnosti klasického tisku, přichází na řadu tisk velkoformátový. Zjistěte, co je to velkoformátový tisk, kde se dá využít a proč k jeho realizaci potřebujete spolupracovat s copycentrem.

Číst dál...
Filament

Filament – co to je a jaké jsou jeho druhy?

Prostorový tisk je téma, která si získává čím dál větší oblibu. 3D tiskárny umožňují přípravu objektů téměř libovolného tvaru – nezbytný ovšem bude vhodný pracovní materiál, tedy filament. Co to vlastně je? Jaké druhy plastů rozlišujeme?

Číst dál...
Mezoterapie

Mezoterapie vám pomůže vrátit se ke svému mladšímu já

Nikdo z nás přirozeně nemládne a každý rok, spolu s nadměrným sluněním, se postupně odráží ve vzhledu a kvalitě naší pokožky. Co když ale existuje způsob, jak se pomocí omlazujících zákroků vrátit k mladšímu vzhledu? Odpovědí je mezoterapie, anti-agingový zákrok, jehož výsledky jsou velmi přirozené, a přitom silně regenerační.

Číst dál...
rty

Přirozené zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Plné rty u žen jsou symbolem krásy a atraktivity. První, čeho si muž na ženě všimne, jsou rty. Nemáte je jako Angelina Jolie? Jsou tenké nebo mají tvar, který se vám nelíbí? Začínají se vám dělat vrásky v oblasti rtů, které rozpíjí rtěnku? Jednoduchým řešením je jejich modelace a zvětšení pomocí kyseliny hyaluronové.

Číst dál...

Strana 1 z 4