susenky

Životní styl

deprese

Vyčerpaná mysl: Jak poznat a léčit panické ataky a deprese?

V dnešním uspěchaném světě se čím dál více setkáváme s fenoménem vyčerpání mysli. Neustálý tlak na výkon, plnění nereálných cílů a stresové prostředí práce i osobního života si vybírá svou daň. Mnoho z nás podléhá únavě, lítosti, vzteku a beznaději, aniž bychom si uvědomovali závažnost situace. Až kolaps, psychické vyčerpání či panická ataka nás donutí zastavit se a vnímat alarmující signály našeho těla.

Číst dál...
běhání

Co by vám nemělo chybět při běhání v noci

Při běhání je důležité především vhodné oblečení odpovídající počasí. Kdo ale běhá i za tmy, neobejde se také bez čelovky. Proč a jak vybrat tu správnou?

Číst dál...
vypadávání vlasů

Zastavte vypadávání vlasů po padesátce. Vlasová mezoterapie je novým trendem

Zjistila jste, že vám s příchodem padesátky začaly ve větší míře padat vlasy nebo že se zhoršila jejich kvalita? Vlasová mezoterapie může vaši bohatou kštici zachránit. Zjistěte, jak funguje a jaký vliv má na růst vlasů.

Číst dál...
trh

Odštěpný závod je jednoduchým způsobem, jak expandovat na zahraniční trh

Přemýšlíte o tom, že byste své podnikání rozšířili také do zahraničí? Jednou z možností, jak toho snadno dosáhnout, je založit vaší firmě takzvaný odštěpný závod. Že nevíte, co si pod tímto názvem představit? Tak čtěte dál.

Číst dál...
akné

Akné? Nejde o estetický problém, ale zdravotní!

„Ty toho naděláš kvůli několika pupínkům!“ Tuhle větu slýchají náctiletí od svých rodičů a prarodičů, protože akné je často považované pouze za estetický problém. Rozhodně není, jedná se o chronické zánětlivé onemocnění pokožky, které může přinášet další zdravotní komplikace včetně nebezpečných zánětů a cyst, po kterých zůstávají nevzhledné jizvy. Trauma a menší sebevědomí způsobují i černé tečky a červené pupínky, a to nejen v době puberty, ale rovněž v dospělosti. Jak zlepšit stav pokožky, aby akné nemělo šanci? O pleť je třeba se řádně starat a nevystavovat ji nežádoucím vlivům.

Číst dál...
bivak

Proč si pořídit na ryby bivak?

Pokud milujete rybaření, rozhodně by ve vaší rybářské výbavě neměl chybět bivak na ryby. Nejen, že do něj schováte vaše rybářské náčiní, ale i sebe v případě dešťové přeháňky. Také v něm velmi snadno přenocujete.

Číst dál...
nemovitost

Nemovitost za pár korun v dražbě s předhypotečním úvěrem

Pokud pravidelně procházíte inzeráty nemovitostí ke koupi, občas na vás pravděpodobně vykoukne na první pohled zajímavá nabídka nemovitosti v dražbě. Může to být dobrá alternativa, ale je potřeba být dvojnásob opatrný a ostražitý. Podívejte se, jak dražby nemovitostí probíhají, na co si dát pozor a jak takový dům, pozemek nebo jinou nemovitost co nejlépe financovat.

Číst dál...
tisk

Láká vás velkoformátový tisk? Hodí se pro reklamu i různé projekty

Tam, kde končí možnosti klasického tisku, přichází na řadu tisk velkoformátový. Zjistěte, co je to velkoformátový tisk, kde se dá využít a proč k jeho realizaci potřebujete spolupracovat s copycentrem.

Číst dál...

Strana 1 z 4