susenky

Životní styl

DietFreshMenu

DietFreshMenu vám pomůže se správně stravovat

Každý lékař vám potvrdí, že mnoho onemocnění si můžeme způsobit nebo zhoršit jen tím, že se chybně stravujeme. Nadváha a obezita mohou způsobit řadu závažných komplikací, cukr se dokonce označuje jako bílý jed a hodně zlého nám může přinést i konzumace nevhodných tuků. Řešením nejsou jednostranné diety, ani hladovění, ale vyvážená strava, která dává tělu optimální energii. Nevyznáte se v mnoha radách na internetu a dřívější snahy o diety u vás nevedly k úspěchu? Zeptejte se odborníků na výživu z firmy DietFreshMenu, jak problém se stravováním vyřešit.

Číst dál...
nové oblečení

Nové oblečení ano, ale s rozumem

Po celém světě se neustále vyrábí a prodává nové oblečení. Kolekce v obchodech se mění rychleji než počasí a v šatnících lidí v rozvinutých zemích se hromadí oblečení, které nemají šanci unosit. A to už vůbec nemluvíme o oblečení, které se ani neprodá a skončí na skládkách. Za to vše platíme vysokou daň, včetně ekologických dopadů a dětské práce. A přitom by stačilo se trochu uskromnit a nenakupovat bezhlavě, ale s rozumem. Oblékat se dá i jinak.

Číst dál...
Filament

Filament – co to je a jaké jsou jeho druhy?

Prostorový tisk je téma, která si získává čím dál větší oblibu. 3D tiskárny umožňují přípravu objektů téměř libovolného tvaru – nezbytný ovšem bude vhodný pracovní materiál, tedy filament. Co to vlastně je? Jaké druhy plastů rozlišujeme?

Číst dál...
úklid

Na úklid firmy si objednejte profesionály

Ať už máte obchod, kancelář, dílnu či sklad, je třeba zajistit její úklid. Řada menších firem to řeší vlastními silami, nebo zaměstnává uklízečky na malé úvazky. I to je řešení, ale daleko jednodušší a efektivnější je svěřit pravidelný úklid komerčních prostor profesionální firmě. Kvalitně se postará také o úklid veřejných budov nebo společných prostor bytových domů.

Číst dál...
rty

Přirozené zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Plné rty u žen jsou symbolem krásy a atraktivity. První, čeho si muž na ženě všimne, jsou rty. Nemáte je jako Angelina Jolie? Jsou tenké nebo mají tvar, který se vám nelíbí? Začínají se vám dělat vrásky v oblasti rtů, které rozpíjí rtěnku? Jednoduchým řešením je jejich modelace a zvětšení pomocí kyseliny hyaluronové.

Číst dál...
maturita

Pomaturitní studium angličtiny očima studentů

Do našeho pomaturitního studia angličtiny v Brně se ročně hlásí bezmála dvě stovky studentů. Je proto jasné, že se jejich příběhy a motivace v mnohém liší. Ať už je to budoucí studium v zahraničí, neúspěch při přijímacích zkouškách na vysokou školu, nebo zkrátka jen „gap year“, mají jeden společný cíl: naučit se skvěle anglicky.

Číst dál...
tiskoviny

Připravujete dokonalý maturitní ples? Nezapomeňte na tiskoviny

Naplánovat skvělý maturitní ples není úplně jednoduché. V rámci příprav, organizování, vymýšlení a domlouvání všeho možného snadno něco opomenete. Na co byste určitě zapomenou neměli, jsou tiskoviny, které budou váš maturitní ples doprovázet.

Číst dál...
posilovací lavice

Posilovací a tréninkové lavice do vaší domácí posilovny

Důvodů, proč cvičit, je jistě mnoho. Lidé po celém světe cvičí a posilují kupříkladu kvůli tomu, že chtějí shodit přebytečné kilogramy, dostat se do formy nebo si naopak těžce vydřenou formu udržet, a někteří lidé dokonce cvičí v rámci rehabilitace po nejrůznějších zákrocích na pohybovém ústrojí.

Číst dál...

Strana 1 z 3