susenky

Životní styl

nemovitost

Nemovitost za pár korun v dražbě s předhypotečním úvěrem

Pokud pravidelně procházíte inzeráty nemovitostí ke koupi, občas na vás pravděpodobně vykoukne na první pohled zajímavá nabídka nemovitosti v dražbě. Může to být dobrá alternativa, ale je potřeba být dvojnásob opatrný a ostražitý. Podívejte se, jak dražby nemovitostí probíhají, na co si dát pozor a jak takový dům, pozemek nebo jinou nemovitost co nejlépe financovat.

Číst dál...
tisk

Láká vás velkoformátový tisk? Hodí se pro reklamu i různé projekty

Tam, kde končí možnosti klasického tisku, přichází na řadu tisk velkoformátový. Zjistěte, co je to velkoformátový tisk, kde se dá využít a proč k jeho realizaci potřebujete spolupracovat s copycentrem.

Číst dál...
běhání

Co by vám nemělo chybět při běhání v noci

Při běhání je důležité především vhodné oblečení odpovídající počasí. Kdo ale běhá i za tmy, neobejde se také bez čelovky. Proč a jak vybrat tu správnou?

Číst dál...
Mezoterapie

Mezoterapie vám pomůže vrátit se ke svému mladšímu já

Nikdo z nás přirozeně nemládne a každý rok, spolu s nadměrným sluněním, se postupně odráží ve vzhledu a kvalitě naší pokožky. Co když ale existuje způsob, jak se pomocí omlazujících zákroků vrátit k mladšímu vzhledu? Odpovědí je mezoterapie, anti-agingový zákrok, jehož výsledky jsou velmi přirozené, a přitom silně regenerační.

Číst dál...
trh

Odštěpný závod je jednoduchým způsobem, jak expandovat na zahraniční trh

Přemýšlíte o tom, že byste své podnikání rozšířili také do zahraničí? Jednou z možností, jak toho snadno dosáhnout, je založit vaší firmě takzvaný odštěpný závod. Že nevíte, co si pod tímto názvem představit? Tak čtěte dál.

Číst dál...
pojištění

Pojištění nemovitosti je téma, na které by měl myslet každý

Je to věc, která je často opomíjená, přitom je však naprosto základní a důležitá. Jde o ochranu před nepřízní osudu, věcmi, co bohužel přicházejí do našich osudů a je jim jedno, co právě řešíme. Otázka pojištění by měla být pro zodpovědné domácnosti samozřejmostí.

Číst dál...
bivak

Proč si pořídit na ryby bivak?

Pokud milujete rybaření, rozhodně by ve vaší rybářské výbavě neměl chybět bivak na ryby. Nejen, že do něj schováte vaše rybářské náčiní, ale i sebe v případě dešťové přeháňky. Také v něm velmi snadno přenocujete.

Číst dál...
DietFreshMenu

DietFreshMenu vám pomůže se správně stravovat

Každý lékař vám potvrdí, že mnoho onemocnění si můžeme způsobit nebo zhoršit jen tím, že se chybně stravujeme. Nadváha a obezita mohou způsobit řadu závažných komplikací, cukr se dokonce označuje jako bílý jed a hodně zlého nám může přinést i konzumace nevhodných tuků. Řešením nejsou jednostranné diety, ani hladovění, ale vyvážená strava, která dává tělu optimální energii. Nevyznáte se v mnoha radách na internetu a dřívější snahy o diety u vás nevedly k úspěchu? Zeptejte se odborníků na výživu z firmy DietFreshMenu, jak problém se stravováním vyřešit.

Číst dál...

Strana 1 z 4