susenky

Životní styl

maturita

Pomaturitní studium angličtiny očima studentů

Do našeho pomaturitního studia angličtiny v Brně se ročně hlásí bezmála dvě stovky studentů. Je proto jasné, že se jejich příběhy a motivace v mnohém liší. Ať už je to budoucí studium v zahraničí, neúspěch při přijímacích zkouškách na vysokou školu, nebo zkrátka jen „gap year“, mají jeden společný cíl: naučit se skvěle anglicky.

Číst dál...
med

Med pro labužníky

Už tisíce led patří med na náš jídelníček a stále nám nepřestal chutnat. Dokonale přírodní produkt nejen skvěle chutná, ale také pozitivně působí na naše zdraví. Přírodní léčitelství využívá jeho antibakteriální a antiseptické účinky.

Číst dál...
posilovací lavice

Posilovací a tréninkové lavice do vaší domácí posilovny

Důvodů, proč cvičit, je jistě mnoho. Lidé po celém světe cvičí a posilují kupříkladu kvůli tomu, že chtějí shodit přebytečné kilogramy, dostat se do formy nebo si naopak těžce vydřenou formu udržet, a někteří lidé dokonce cvičí v rámci rehabilitace po nejrůznějších zákrocích na pohybovém ústrojí.

Číst dál...

Značkové oblečení za zlomek původní ceny

Nekonečné finanční zdroje na nákup oblečení nemá skoro nikdo. Naopak, jedná se o položku, kterou většina lidí škrtá, nebo limituje ve chvíli, kdy se dostane do ekonomických problémů, jako první. Přesto lidská touha líbit se nabádá mnoho lidí, aby se po kvalitním a často také značkovém oblečení porozhlédli v second handech nebo outletech.

Číst dál...
kettlebell

Už jste zkoušeli kettlebell?

Už jste slyšeli o kettlebellu? Vypadá jako litinová koule s rukojetí, tvarem připomíná činku, ale oproti činkám má řadu výhod.

Číst dál...
tisk

Jak ušetřit peníze při tisknutí?

Služeb tiskárny potřebujeme jednou za čas využít všichni. Ať už v rámci veselých i smutných situací každodenního soukromého života, volnočasových aktivit, školních projektů, nebo třeba jako firma či podnikatel.

Číst dál...
tepláky

Nejlepší athleisure looky s pánskými tepláky

Možná jste se v poslední době také setkali s poměrně novým pojmem „athleisure fashion“. Jde o módní styl, jehož základním stavebním kamenem je oblečení s vlastnostmi oblečení sportovního. Jenže s tím zásadním rozdílem, že athleisure oblečení se nosí v běžném životě.

Číst dál...
rovnováha těla

Když tělo není v pohodě: jak navrátit tělu jeho přirozenou rovnováhu

Lidské tělo za život projde mnoha změnami. Ať už jde o změny hormonální jako je například puberta či těhotenství nebo změny zapříčiněné nemocí, jedná se velkou zátěž pro tělo a snadno ho vykolejí z jeho běžné rovnováhy.

Číst dál...

Strana 1 z 2