susenky

Partneři

Lifestyle magazíny

V internetovém magazínu lékárna-nazeleno.cz dostanete pravidelný přísun zdravého životního stylu, vitamínů s články o tom, co jíst i návod na to, jak zdravě bydlet. Pečujte o své zdraví magazínem lékárna-nazeleno.cz.

Již od roku 2006 vám přináší internetový portál o životním stylu informace a trendy, se kterými jste in! Široká databáze článků, ve kterých si najdete přesně to, co vás zajímá. inMagazín.cz je pro ženy i muže, kteří jsou in! Sledujte prověřené chutné recepty i recenze nejnovějších knih.

Ten, kdo žije život s úsměvem, má opravdovou kliku. On-line magazín klika1.cz s články o životním stylu plném humoru vás pravidelně těší články, kvízy, citáty i vtipnými hláškami spolu s trendy v módě a užitečnými radami.

Zstyl.cz je život, zdraví, zábava i zajímavosti. Články o tom, co se nosí a co komu nejvíce sluší, rady, jak si zařídit útulný domov, tipy, kam za kulturou, ale i články o tom, co se kde ve společnosti šustne najdete v magazínu o stylu zstyl.cz.

Píšeme pravdu a nic než pravdu o tajemných záhadách, blízkých i dálných cestách, o adrenalinových i nevšedních zážitcích, o dobrém jídle a hobby tématech, které vás zajímají na internetovém magazínu najdete jen pravdu.cz.

Záleží vám na zdravém stravování? Přemýšlíte nad tím, co jíte, aby vaše tělo dostávalo přesně to, co potřebuje? Zdraví a zelenina k sobě patří, a proto vám přinášíme užitečné informace o ovoci, zelenině, bylinkách do kuchyně, léčivých rostlinkách, recepty i přírodní léčba, ale i tipy a rady ze zdravé kuchyně najdete v magazínu zdravíazelenina.cz

Magazín inspirit.cz je zdrojem nekonečné inspirace o životním stylu pro ženy i muže. Krása, zdraví, trendy v módě i novinky v bydlení, témata o rodině i o tom, jak si vychutnat volné chvíle pro vás připravujeme pravidelně na inspirit.cz.

 

Magazíny o nakupování

Nejvýhodnější tipy na nákupy, články o trendy módě, která vám nezruinuje rozpočet, ale i výhodné sportovní vybavení a tipy na ekonomické bydlení najdete v internetovém magazínu o nakupování jak-nakupovat.cz.

Testy a srovnání smartphonů i tabletů, uživatelské i odborné recenze aplikací, mobilních technologií, novinky v iOS, Android i Windows phone sledujte s internetovým magazínem mobilstory.cz. S mobilstory.cz udržíte krok s rychlým světem mobilních technologií.

Odborné recenze i hodnocení uživatelů najdete na nezávislém magazínu recenzujeme.eu. Recenze na filmové novinky, elektroniku, produktu, ale i na místa, kam se vydat a kam raději nejezdit.

Rozhodli jste se říct vysokým výdajům dost? S magazínem o úsporách a ekonomickém nakupování jáušetřím.cz nebudete už platit zbytečně za bydlení, energie ani cestování.

 

Cestovatelské magazíny

V originální databázi míst nejen s exotickými zvířaty a rostlinami najdete na česká-zoo.cz. České a moravské zoologické, safari, zookoutky nebo akvária spolu s hodnocením od uživatelů a návštěvníků, praktické tipy a komentáře nebo recenze sledujte na česká-zoo.cz.

Navštivte s nezávislým magazínem o cestování a zážitcích místa ze své fantazie! V magazínu neverland.cz, v Zemi Nezemi najdete ty nejchutnější gurmánské a nejdivočejší adrenalinové zážitky nebo se vydáte na festivaly s nezapomenutelnou atmosférou. V neverland.cz se stávají sny skutečností a naopak!

Netušíte, jak se odreagovat a opravdu si odpočinout? Vydejte se s námi do rájrelaxu.cz. Internetový magazín vám přináší tipy a zajímavosti, které vás dokonale uvolní od stresu a všedních dní. Vydejte se s námi na cesty, za zábavou i do světa bydlení.

Cestujte za poznáním s cestovníserver.cz do malebných míst v České republice, za evropskou kulturou a krásami, ale i za exotickými vůněmi dálek. Vydejte se na jednodenní, 14denní i několikaměsíční cesty kolem světa. Tipy, rady i návody na cestování od profesionálů i od nadšených amatérů hledejte v nezávislém magazínu cestovníserver.cz.

 

Magazíny o bydlení

Pro všechny, které zajímá problematika bydlení profesionálně nebo jako hobby připravujeme od roku 2003 články s tématy o bydlení, zahradě, stavbě, údržbě, ale i užitečnou databázi prověřených firem, ve které najdete dodavatele. Potřebujete se poradit? Diskutujte s odborníky nebo se ptejte v poradně nezávislého magazínu o bydlení JakBydlet.cz.

Bydleti či nebydleti podle svých představ? Rekonstrukci, stavbu i přestavbu budete mít pod kontrolou s magazínem o bydlení bydleti.cz. Nejvyhledávanější trendy ve stavebnictví, bydlení, nové technologie i úspory, se kterými si můžete splnit sen o bydlení.

Inspirujte se tipy, radami a návody, jak si zařídit moderní evropské bydlení podle posledních trendů za rozumné ceny na eubydleni.eu. Provedeme vás stavbou i interiéry, poradíme, kde a na čem ušetřit i s ekologickým a soběstačným bydlením.

 

Pro ženy

Nespěchejte a zbytečně se nestresujte! Život moderní ženy není o shonu a o tom, vše stihnout. Zvolněte s internetovým magazínem pro ženy životmoderníženy.cz. Ponořte se do článků o kráse, bydlení, zdraví, rodině i společnosti.

Články, diskuze, fóra i poradnu o kráse, zdraví, celebritách, rodině, bydlení, životním stylu či cestování přináší magazín pro ženy clubžena.cz. Připojte se do clubu se svými zkušenostmi a zájmem o moderní život i vy.

Nechte se pobavit od superkočka.cz! Internetový magazín pro ženy, které chtějí být neodolatelné. Články, diskuze i poradna na téma zdraví a zdravý životní styl, módy a krása, ale i témata z oblasti psychologie či bydlení najdete na superkočka.cz.

Vybíráme pro vás žhavé novinky ze společnosti, aktuální módní trendy a trendy v bydlení, ale i nejchutnější recepty, které potěší vás i blízké. Aktuální informace hledejte na infoproženy.cz. Buďte in díky informacím z oblíbeného magazínu pro ženy.

Toužíte po změně životního stylu? Chcete žít zdravěji, zhubnout nějaké kilo, užívat si každý den a dopřát si čas sama pro sebe? Magazín pro ženy novážena.cz vám rozumí a stane se vaší nejlepší přítelkyní. Relaxujte a čerpejte inspiraci z článků, rad i tipů s novážena.cz.

 

Pro muže

Svět moderní techniky a moderních technologií, trendy móda, které z vás neodolatelného, ale i nevyřešené záhady, které vědce trápí již desítky let sledujte on-line v chlapark.cz nezávislém magazínu pro muže.

Víte, kde získáte nejlepší přehled o společnosti? Ve stylovém magazínu bon-ton.cz najdete články o novinkách ze společnosti i stylu, který je právě in. Kulturní akce, netradiční a moderní gastronomické zážitky a spousta další inspirace pravidelně na bon-ton.cz.

 

Další

Novinky z domova i ze světa, aktuální zpravodajství, nejčtenější články oblíbených magazínů i blogů monitoruje RSS agregátor článků novinkovník.cz. novinkovník.cz za vás provádí pravidelně průzkum internetu a šetří váš čas.

Novinydnes.sk vám přináší na jednom místě zajímavosti z oblíbených magazínů, serverů, blogů a portálů. Žhavé novinky, aktuality a nejčtenější články za vás vyhledání a generuje RSS agregátor novinek novinydnes.sk.

 

Inzerce

Inzerce365.cz je internetový portál, na kterém najdete vše, co potřebujete. Vyměňujte, prodávejte nebo nakupujte věci, domácí zvířátka, práci či cokoliv, co vás napadne. Po celý rok, všech 365 dní inzerujte zdarma na inzerce365.cz.

Seznamovací a inzertní server hledejpartaka.cz je oblíbeným místem setkání lidí se stejnými zájmy. Najdi parťáka na brusle, kolo, badminton, divadlo, koncert nebo dlouhé chvíle. Kdo chce, ten najde.