susenky

vypínače

Zásuvky a vypínače s dřevěnými rámečky vnesou do vašeho domova kousek přírody

Dřevo působí nejen útulně, ale je i malým kouskem přírody v našich domovech. Dřevěné podlahy, nábytek nebo dveře dokáží v interiéru vytvořit domácí atmosféru.

Tu můžete ještě více podtrhnout díky malým detailům, jako jsou dřevěné rámečky na vypínače a zásuvky.

Světlé dřevo, tmavé dřevo nebo luxusní provedení? Vše je možné

Abyste si mohli interiér vyladit podle potřeb, existuje nabídka různých typů dřevěných rámečků. Volit můžete hlavně podle druhu a odstínu dřeva - dub, buk, mahagon i wenge. Světlejší odstíny dřeva se hodí do prosvětlených interiérů, tmavší odstíny jsou zase velmi elegantní a působí důstojně.

Někde využijete jednoduché dřevěné rámečky (třeba na chodbách, v ložnicích a dětských pokojích), jinde se vám budou hodit vícenásobné rámečky (zejména v kuchyních a v obývacích pokojích).

Všechny zmíněné typy dřevěných rámečků najdete u společnosti Tympol Plus, specialisty na elektroinstalační materiál.

Středy zásuvek a vypínačů s dřevěnými rámečky je pak možné doplnit klapkami nebo zásuvkovými vstupy v bílém, černém, krémovém nebo metalickém plastu v mnoha odstínech.

Luxusní kolekce dřevěných rámečků MAGIC

Hledáte dřevěný rámeček k zásuvce nebo vypínači, který bude vypadat nejen přírodně, ale zároveň luxusně? Kolekce rámečků MAGIC nabízí kombinaci dřevěného rámečku s chromovým mezirámečkem a elegantními středy podle vašeho výběru.

Ladné linie rámečků OPÁL

Pokud se v interiéru držíte při zemi a volíte spíše jednodušší linie a tvary, vyzkoušejte dřevěné rámečky z kolekce OPÁL, které mají jemně tvarované prohnuté linky a působí velmi elegantně a vznešeně.

S rámečky z kolekce PRÉMIUM nesáhnete vedle

Jestli byste rádi vsadili na klasiku, která se hodí do všech interiérů, budou se vám líbit dřevěné rámečky z kolekce PRÉMIUM. Léty prověřené čtvercové tvary krásně doplní jak moderní, tak retro interiéry nebo prostory chat a chalup.

Přečtěte si také: Vše o vypínačích a zásuvkách

Nezapomínejte, že malé detaily ve výsledku dotváří celkovou tvář interiéru, a proto se dřevěné rámečky k zásuvkám a vypínačům mohou stát neocenitelnou součástí vašeho stylového domova.