susenky

Bydlení

udírna

Popularita zahradních udíren stále roste

Zahradní udírna se stává neodmyslitelnou součástí mnoha domácností. Jak si vybrat tu správnou, abyste se mohli těšit na lákavé pochoutky?

Číst dál...
Vánoční dekorace

7 tipů na vánoční výzdobu oken a balkónů

Večery kolem vánočních svátků mají něco do sebe. Bývá sice zima a příliš brzy je tma, ale nehostinné podmínky nám částečně vyhrazuje pěkná výzdoba všude okolo nás.

Číst dál...
nájemní bydlení

Nájemní versus vlastní bydlení

Zájem o nájemní bydlení roste a vlastní bydlení se stává stále hůře dostupným.

Číst dál...
Plastové shrnovací dveře

Plastové shrnovací dveře

Při vybavování našeho interiéru bychom nikdy neměli podceňovat samotné dveře. Ačkoliv se to nezdá, dveře se taktéž velice výrazně podílejí na celkovém pocitu z daného interiéru, a proto je vhodné je vybírat s rozvahou a pečlivě a nezapomínat i na nejrůznější varianty. Mezi ně patří i shrnovací dveře.

Číst dál...
květiny

Jak oživit zahradní domky? No přece květinami!

Blíží se letní sezóna, čas když své volné chvíle trávíme především na dvoře, posedávají v zahradě, opalujeme se zda koupeme v bazénu. Někteří si tyto krásné momenty vychutnávají přímo na pozemku, kde stojí i jejich dům. Jiní zas musí cestovat na zahrádku. Jedno je však jisté! I první, i druhá skupina bez pochyby ocení výhody, které s sebou zahradní domeček přináší.

Číst dál...
Odstaranění vlhkosti díky odvlhčovači

Odstaranění vlhkosti díky odvlhčovači

Vlhkost v interiéru se může velmi zásadním způsobem podepsat na stavu našeho interiéru, našem zdraví i na samotné stavbě. Pronikající vlhkost poškozuje okenní rámy, omýtku, podlahy a stropy, neušetří ani zdivo a nadměrná vlhkost podporuje tvorbu plísní, které svými spóry ohrožují zdraví naše i našich nejbližších.

Číst dál...
Kancelářské židle

Vybíráme kancelářské židle

Kancelářské židle a křesla nezbytně patří do všech kanceláří a pracoven. Většina z nás v nich dnešní době opravdu stráví velmi podstatnou část celého dne, ať už je to při práci na počítači, studiu nebo brouzdání po internetu, na sociálních sítích či při hraní her. Špatný ergonomický tvar židle nám může dost velkou měrou ublížit a přivodit nemalé zdravotní potíže.

Číst dál...
Jak upravit nevzhledné zdi

Jak upravit nevzhledné zdi

Jednou za čas potřebuje vaše bydlení „obléct“ do nového kabátu. Nejjednodušší je vyměnit staré části za nové.

Číst dál...

Strana 1 z 2