susenky

Bydlení

vypínače

Zásuvky a vypínače s dřevěnými rámečky vnesou do vašeho domova kousek přírody

Dřevo působí nejen útulně, ale je i malým kouskem přírody v našich domovech. Dřevěné podlahy, nábytek nebo dveře dokáží v interiéru vytvořit domácí atmosféru.

Číst dál...
Kamerové systémy

Kamerové systémy ve světle aktuálních trendů

Ty tam jsou doby, kdy kamerové zabezpečení „pouze“ monitorovalo určitý prostor. Moderní videodohled zůstává očima fyzické ostrahy, ale také je klíčovou součástí multifunkčního ekosystému, který komplexně řídí bezpečnostní procesy. Instalace kamerového systému by tedy neměla být izolovaná, ale naopak jít ruku v ruce s dalšími technologiemi. Aktuální trendy kladou důraz na prvky umělé inteligence, ochranu soukromí nebo kyberbezpečnost.

Číst dál...
barvy

Žáruvzdorné barvy na kov ochrání topení, kamna, grily i výfuky

Kovové povrchy, které jsou vystavovány vysokým teplotám, není možné opatřit standardními barvami na kov. Pro tyto případy jsou určeny tepelně odolné barvy na kov. Jak je vybrat a jaké výhody nabízejí?

Číst dál...
Praha 10

Sháníte byt ke koupi na Praze 10? Nabídka je pestrá, záleží, co hledáte

Nových bytů vzniká po celé Praze jako hub po dešti. Do hlavního města České republiky se totiž stěhují lidé za lepší prací, kulturním vyžitím, historií a nákupními možnostmi. Patříte-li k lidem, kteří touží přesídlit do Prahy, máme pro vás tip na moderní byty, jenž se nacházejí na Praze 10.

Číst dál...
podlaha

Jak vybrat nadčasovou voděodolnou podlahu

Do bytů i kanceláří je vhodné pořídit co nejodolnější podlahu. Vyhnete se tak zbytečnému poškození od kamínků v chodbě, od koleček pojízdných židlí nebo například poškození podlahy rozlitou vodou. Vybrat ideální voděodolnou podlahu nemusí být tak složité, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Číst dál...
Žižkov

Žižkov je místem, které ocení všechny mladé rodiny

Praha je bezesporu městem, s nímž můžete počítat i do dalších desetiletí. Kvetoucí destinace, která nabídne různorodou kulturu, sportovní vyžití a veškerou občanskou vybavenost, na níž si jenom vzpomenete. Sečteno a podtrženo, je to lokalita, v níž se nikdy nebudete nudit.

Číst dál...
ložnice

Léto v ložnici - jak si ho zpříjemnit?

Letní měsíce jsou za dveřmi a s nimi přichází v řadě domácností problém přehřátých ložnic, kde se v parných nocích nedá téměř spát. Existuje několik triků, díky kterým se nebudete v noci budit zpocení, vyspíte se pěkně až do rána a budete se cítit plni energie.

Číst dál...
chytré zásuvky

Chytré zásuvky pomohou zkrotit účty za energie

Zdá se vám, že je faktura za odběr elektřiny příliš vysoká? Udělali jste vše, co doporučují odborníci na danou problematiku? Vyměnili jste žárovky, nahradili starší elektrospotřebiče a pořád máte pocit, že jsou tu ještě značné rezervy? Potom si můžete vzít na pomoc moderní techniku a zjistit, která zásuvka v domě spotřebovává největší porci energie. Pokud totiž máte k dispozici detailní přehled o všech kilowatthodinách za poslední týdny, můžete přistoupit k dílčím rozhodnutím, která ovlivní další spotřebu. A kromě jiného, skrze Wi-Fi si lze nastavit i další věci. Zapínejte a vypínejte si zásuvky jednoduše a na dálku.

Číst dál...

Strana 1 z 4