susenky

Bydlení

chytré zásuvky

Chytré zásuvky pomohou zkrotit účty za energie

Zdá se vám, že je faktura za odběr elektřiny příliš vysoká? Udělali jste vše, co doporučují odborníci na danou problematiku? Vyměnili jste žárovky, nahradili starší elektrospotřebiče a pořád máte pocit, že jsou tu ještě značné rezervy? Potom si můžete vzít na pomoc moderní techniku a zjistit, která zásuvka v domě spotřebovává největší porci energie. Pokud totiž máte k dispozici detailní přehled o všech kilowatthodinách za poslední týdny, můžete přistoupit k dílčím rozhodnutím, která ovlivní další spotřebu. A kromě jiného, skrze Wi-Fi si lze nastavit i další věci. Zapínejte a vypínejte si zásuvky jednoduše a na dálku.

Číst dál...
nábytek

Industriální styl nábytku je v kurzu

Pokud se někdo svému okolí pochlubí, že preferuje rustikální styl bydlení nebo sní o bydlení ve stylu Provence, v současnosti tím již patrně nikoho neohromí.

Číst dál...
bydlení

Bydlení pro lidi, co mají rádi božský klid

Žijete single a nehodláte na tom nic měnit? Máte svůj zajetý styl a preferujete v životě klid? Pak jistě uvítáte bydlení v místě, kde vám nikdo nekouká přes rameno, ani vám nevidí lidově řečeno do kuchyně. Lidí, co se nechtějí vázat na nikoho jiného a střeží si své soukromí, přibývá. V Praze mají možnost zajistit si bydlení, co jim zmíněný styl života poskytne.

Číst dál...
vrata

Aby bylo kudy projít i projet

Každý oplocený pozemek, ať už soukromý, nebo firemní, potřebuje mít také vhodnou bránu či vrata pro vjezd vozidel, i branku pro vstup pěších. Mohou být jednoduché a čistě funkční, ale také designově vyšperkované. Brána může být dokonale sladěná s plotem, nebo k němu být naopak přirozeným kontrastem.

Číst dál...
LPG

V horách, v kempu i v horkovzdušném balonu, LPG nabízí řadu možností využití

Zatopit si a uvařit v místech, kde nejsou přípojky na zemní plyn, to jsou nejčastější případy, kdy spotřebitelé skloňují zkratku LPG. Co se za ní skrývá a v jakých oblastech najdou zkapalněné ropné plyny uplatnění mimo klasické vytápění nebo vaření na sporáku? Proč jde o zcela čistou energii nezanechávající uhlíkovou stopu a jak se plynové bomby mohou snadno objednat online?

Číst dál...
textilie

Skladujte ložní textilie a ručníky v kvalitních a bytelných prádelnících

Peřiňáky, prádelníky na lůžkoviny a komody na ručníky a osušky najdeme v každé koupelně, ložnici či šatně. Bez těchto textilií se totiž neobejde nikdo. Na druhé straně se ale právě toto prádlo velmi obtížně skladuje.

Číst dál...
Plyn

Plyn ze zásobníku pro domácnost a firmu

Plynový zásobník LPG řeší problém skladování ekologického a pohodlného paliva. Obvykle se používají tam, kde není možné použít zemní plyn. Uživatelé mají k dispozici nádrže s různou kapacitou a ve dvou verzích – nadzemní a podzemní zásobníky.

Číst dál...
kuchyňské linky

Vestavné kuchyňské spotřebiče přesně zapadnou do kuchyňské linky

Čistota a jednotnost designu a také přesnost, s níž vestavené spotřebiče zapadnou do kuchyňské linky, lákají k vestavným spotřebičům stále větší okruh zájemců.

Číst dál...

Strana 1 z 3