susenky

Bydlení

Plyn

Plyn ze zásobníku pro domácnost a firmu

Plynový zásobník LPG řeší problém skladování ekologického a pohodlného paliva. Obvykle se používají tam, kde není možné použít zemní plyn. Uživatelé mají k dispozici nádrže s různou kapacitou a ve dvou verzích – nadzemní a podzemní zásobníky.

Číst dál...
kuchyňské linky

Vestavné kuchyňské spotřebiče přesně zapadnou do kuchyňské linky

Čistota a jednotnost designu a také přesnost, s níž vestavené spotřebiče zapadnou do kuchyňské linky, lákají k vestavným spotřebičům stále větší okruh zájemců.

Číst dál...
nábytek

Industriální styl nábytku je v kurzu

Pokud se někdo svému okolí pochlubí, že preferuje rustikální styl bydlení nebo sní o bydlení ve stylu Provence, v současnosti tím již patrně nikoho neohromí.

Číst dál...
voda

Zadržujte si vodu na zalévání

Každý, kdo má zahradu a snaží se na ní něco vypěstovat, jistě potvrdí, že voda na zalévání patří při péči o zahradu k vůbec nejdražším položkám. I když je letošní zahradnická sezóna na vodu poměrně bohatá, všichni máme ještě v paměti uplynulé roky s extrémním suchem.

Číst dál...
vrata

Aby bylo kudy projít i projet

Každý oplocený pozemek, ať už soukromý, nebo firemní, potřebuje mít také vhodnou bránu či vrata pro vjezd vozidel, i branku pro vstup pěších. Mohou být jednoduché a čistě funkční, ale také designově vyšperkované. Brána může být dokonale sladěná s plotem, nebo k němu být naopak přirozeným kontrastem.

Číst dál...
azbest

I ve střeše můžete mít nebezpečný azbest

Eternit patřil v minulosti k velmi populárním střešním krytinám, a to nejen na rodinné domy, ale také na dílny, sklady, tovární haly a další průmyslové objekty. Často se objevoval také při stavbě nebo rekonstrukci rekreačních objektů, tedy chat a chalup.

Číst dál...
textilie

Skladujte ložní textilie a ručníky v kvalitních a bytelných prádelnících

Peřiňáky, prádelníky na lůžkoviny a komody na ručníky a osušky najdeme v každé koupelně, ložnici či šatně. Bez těchto textilií se totiž neobejde nikdo. Na druhé straně se ale právě toto prádlo velmi obtížně skladuje.

Číst dál...
nemovitost

Jak prodat nemovitost s věcným břemenem?

Prodej nemovitosti s věcným břemenem je o něco složitější než ten běžný, nicméně stále možný. V čem je odlišný?

Číst dál...

Strana 1 z 3