susenky

Bydlení

Praha 10

Sháníte byt ke koupi na Praze 10? Nabídka je pestrá, záleží, co hledáte

Nových bytů vzniká po celé Praze jako hub po dešti. Do hlavního města České republiky se totiž stěhují lidé za lepší prací, kulturním vyžitím, historií a nákupními možnostmi. Patříte-li k lidem, kteří touží přesídlit do Prahy, máme pro vás tip na moderní byty, jenž se nacházejí na Praze 10.

Číst dál...
LPG

V horách, v kempu i v horkovzdušném balonu, LPG nabízí řadu možností využití

Zatopit si a uvařit v místech, kde nejsou přípojky na zemní plyn, to jsou nejčastější případy, kdy spotřebitelé skloňují zkratku LPG. Co se za ní skrývá a v jakých oblastech najdou zkapalněné ropné plyny uplatnění mimo klasické vytápění nebo vaření na sporáku? Proč jde o zcela čistou energii nezanechávající uhlíkovou stopu a jak se plynové bomby mohou snadno objednat online?

Číst dál...
Žižkov

Žižkov je místem, které ocení všechny mladé rodiny

Praha je bezesporu městem, s nímž můžete počítat i do dalších desetiletí. Kvetoucí destinace, která nabídne různorodou kulturu, sportovní vyžití a veškerou občanskou vybavenost, na níž si jenom vzpomenete. Sečteno a podtrženo, je to lokalita, v níž se nikdy nebudete nudit.

Číst dál...
Plyn

Plyn ze zásobníku pro domácnost a firmu

Plynový zásobník LPG řeší problém skladování ekologického a pohodlného paliva. Obvykle se používají tam, kde není možné použít zemní plyn. Uživatelé mají k dispozici nádrže s různou kapacitou a ve dvou verzích – nadzemní a podzemní zásobníky.

Číst dál...
chytré zásuvky

Chytré zásuvky pomohou zkrotit účty za energie

Zdá se vám, že je faktura za odběr elektřiny příliš vysoká? Udělali jste vše, co doporučují odborníci na danou problematiku? Vyměnili jste žárovky, nahradili starší elektrospotřebiče a pořád máte pocit, že jsou tu ještě značné rezervy? Potom si můžete vzít na pomoc moderní techniku a zjistit, která zásuvka v domě spotřebovává největší porci energie. Pokud totiž máte k dispozici detailní přehled o všech kilowatthodinách za poslední týdny, můžete přistoupit k dílčím rozhodnutím, která ovlivní další spotřebu. A kromě jiného, skrze Wi-Fi si lze nastavit i další věci. Zapínejte a vypínejte si zásuvky jednoduše a na dálku.

Číst dál...
nábytek

Industriální styl nábytku je v kurzu

Pokud se někdo svému okolí pochlubí, že preferuje rustikální styl bydlení nebo sní o bydlení ve stylu Provence, v současnosti tím již patrně nikoho neohromí.

Číst dál...
bydlení

Bydlení pro lidi, co mají rádi božský klid

Žijete single a nehodláte na tom nic měnit? Máte svůj zajetý styl a preferujete v životě klid? Pak jistě uvítáte bydlení v místě, kde vám nikdo nekouká přes rameno, ani vám nevidí lidově řečeno do kuchyně. Lidí, co se nechtějí vázat na nikoho jiného a střeží si své soukromí, přibývá. V Praze mají možnost zajistit si bydlení, co jim zmíněný styl života poskytne.

Číst dál...
vrata

Aby bylo kudy projít i projet

Každý oplocený pozemek, ať už soukromý, nebo firemní, potřebuje mít také vhodnou bránu či vrata pro vjezd vozidel, i branku pro vstup pěších. Mohou být jednoduché a čistě funkční, ale také designově vyšperkované. Brána může být dokonale sladěná s plotem, nebo k němu být naopak přirozeným kontrastem.

Číst dál...

Strana 1 z 4