susenky

Bydlení

voda

Zadržujte si vodu na zalévání

Každý, kdo má zahradu a snaží se na ní něco vypěstovat, jistě potvrdí, že voda na zalévání patří při péči o zahradu k vůbec nejdražším položkám. I když je letošní zahradnická sezóna na vodu poměrně bohatá, všichni máme ještě v paměti uplynulé roky s extrémním suchem.

Číst dál...
kontejnery

Mobilní toaleta, nejlepší přítel člověka v krizi

Mnoho lidí v dnešní době využívá celou řadu rekreačních objektů bez připojení k sítím. Někdy elektřina a kanalizace k dispozici jednoduše není. Jinde zase jde o rozhodnutí majitelů, nebýt na těchto službách s následnými platbami závislí. Ale nejen v těchto případech oceníme přenosné mobilní toalety.

Číst dál...
azbest

I ve střeše můžete mít nebezpečný azbest

Eternit patřil v minulosti k velmi populárním střešním krytinám, a to nejen na rodinné domy, ale také na dílny, sklady, tovární haly a další průmyslové objekty. Často se objevoval také při stavbě nebo rekonstrukci rekreačních objektů, tedy chat a chalup.

Číst dál...
udírna

Popularita zahradních udíren stále roste

Zahradní udírna se stává neodmyslitelnou součástí mnoha domácností. Jak si vybrat tu správnou, abyste se mohli těšit na lákavé pochoutky?

Číst dál...
nemovitost

Jak prodat nemovitost s věcným břemenem?

Prodej nemovitosti s věcným břemenem je o něco složitější než ten běžný, nicméně stále možný. V čem je odlišný?

Číst dál...
nájemní bydlení

Nájemní versus vlastní bydlení

Zájem o nájemní bydlení roste a vlastní bydlení se stává stále hůře dostupným.

Číst dál...
sekačka

Jak se starat o robotickou sekačku

Robotická sekačka je jedním z chytrých zařízení, která se v posledních letech stále častěji objevují v našich domácnostech. Aby nám dlouho a bezproblémově sloužila, je třeba se o ni pořádně starat.

Číst dál...
květiny

Jak oživit zahradní domky? No přece květinami!

Blíží se letní sezóna, čas když své volné chvíle trávíme především na dvoře, posedávají v zahradě, opalujeme se zda koupeme v bazénu. Někteří si tyto krásné momenty vychutnávají přímo na pozemku, kde stojí i jejich dům. Jiní zas musí cestovat na zahrádku. Jedno je však jisté! I první, i druhá skupina bez pochyby ocení výhody, které s sebou zahradní domeček přináší.

Číst dál...

Strana 1 z 2