susenky

Němčina

Učte se německy a získejte konkurenční výhodu

Možná jste se učili německy kdysi na základní nebo střední škole a teď cítíte, že by se vám hodilo oprášit nějaké ty základy. Věřte, že v tom nejste sami. Popularita němčiny po posledních letech útlumu znova pomalu roste. Tak buďte u toho! Jazyk našich sousedů se vždy hodí znát.

Jak se začít učit německy? Kde všude se vám budou znalosti němčiny hodit a proč byste se vůbec měli věnovat studiu tohoto jazyka? Na tyto otázky vám odpoví náš dnešní článek, po jehož přečtení se můžete rovnou zapsat do kurzu němčiny

Proč se učit německy

Začněme od začátku. Německy se domluvíte nejen v Německu, ale i Rakousku, Belgii, Švýcarsku nebo třeba na severu Itálie. To už je sám o sobě docela velký kus Evropy. A to nemluvíme o tom, že se německy domluvíte ve většině velkých dovolenkových destinacích.

Náš západní soused, Německo, je navíc nejvýznamnějším obchodním partnerem České republiky, takže znalosti němčiny se vám budou opravdu hodit. Samozřejmě můžete vždy využít služeb překladatelů a tlumočníků, ale pokud oslníte znalostmi například z firemního kurzu němčiny, získáte velkou konkurenční výhodu.

Jaký typ kurzu si vybrat

Předtím, než se přihlásíte do jakéhokoliv kurzu, je třeba si ujasnit priority. Chci si svoji úroveň němčiny udržovat? Chci se posunout o velký kus dopředu? Chci si udělat certifikát? Učí se mi dobře ve skupině, nebo jsem raději sám nebo sama? Podle toho, jak si odpovíte, pak můžete začít kurz vybírat.

 

Pokud si chcete svou úroveň němčiny zlepšit rychle a intenzivně, zkuste individuální kurz němčiny. Lektoři se v těchto kurzech věnují pouze vám a přizpůsobují výuku vašim potřebám a mohou ho vést i online. Tyhle kurzy jsou zkrátka ideální pro ty, kteří mají v němčině jasný cíl!

Skupinové kurzy jsou zase skvělé pro ty, kteří mají rádi interakci s ostatními a svou úroveň němčiny potřebují udržovat na určité úrovni. Když se sejde dobrá parta lidí, jde učení snáze.

Nebojte se online výuky

Trochu už jsme nakousli výuku online. Je to typ výuky, který se rozmohl až v posledních měsících a už přesvědčil i největší skeptiky. Je naprosto přirozené, že máte k této výuce v

máte z počátku nedůvěru, je to zkrátka něco nového a neznámého. Ale jakmile tomu dáte šanci, nebudete zklamaní.

 

Nebojte se technických zádrhelů, ty se dají vždy vyřešit. Online výuka je navíc hravá a interaktivní. Mnoho studentů si pochvalují to, že nemusí nikam cestovat a mohou se připojit ke svého kurzu němčiny kdykoliv z pohodlí domova. 

Pomohl vám náš dnešní článek v rozhodování, jestli se pustit do němčiny? Pevně věříme, že ano. Za zkoušku zkrátka nic nedáte a ty nejlepší investice jsou do vlastního rozvoje. Tak napište nebo zavolejte do Jazykové školy PELICAN, kde vám odpovíme na veškeré otázky.