susenky

hodinky

Dětské hodinky s GPS jsou vhodné i pro mimoškolní aktivity

Nenápadně je pohlídat, vědět o každém jejich kroku. Jistě, moderní doba přináší nové možnosti, takže se o své děti nemusíte nijak obávat. Mobilní telefon se přitom ztratí poměrně snadno, ale co hodinky?

Ty mohou být na ruce neustále, díky tomu, že jsou lehké a nosí se velice pohodlně, ani nebudou dětem, jakkoliv na překážku. Na první pohled mohou vypadat opravdu obyčejně, ale pozor, zdání klame! Můžete si díky nim i zavolat, díky SOS tlačítku vás také potomek upozorní, že je něco v nepořádku.

Díky LED diodě si posvítí na cestu

Jdou domů ze hřiště nebo z kroužku, ale venku se už stmívá? Nevadí, je tu LED dioda, která je bude cestou provázet. Zůstává totiž pravdou, že všechny chodníky jsou dobře osvětlené. Budete mít přehled také o tom, kde vaše děti v danou chvíli jsou. Dětské hodinky s GPS vám také umožní vytyčení tzv. bezpečné zóny. Pokud ji váš potomek opustí, dostanete okamžitě notifikaci na váš mobilní telefon a budete jej tak moci obratem kontaktovat. Malé zařízení, které je nenápadné a velmi důmyslné, vydrží bez problémů například i krátkou sprchu – často se totiž může stát, že si děti hodinky před příchodem do koupelny nesundají. Tentokrát to ale nebude znamenat problém.

V případě potřeby si můžete zavolat

Potřebujete se ujistit, že je všechno v pořádku? Potom jistě postačí krátký telefonát s vaším dítětem, který vydá za deset SMS zpráv. Jak uvádí i dětské hodinky s GPS recenze, komunikaci lze nastavit velmi jednoduše. Hodinky podporují až patnáct různých kontaktů, které velmi jednoduše nastavíte přes svůj smartphone. Zavolat nebo poslat hlasovou zprávu? Obě možnosti jsou samozřejmě k dispozici, takže pokud nebudete k zastižení, děti vám mohou nahrát i krátký vzkaz. Prohlédněte si nejnovější modely v nabídce na cel-tec.cz!