susenky

Londýn festivaly

Když na festival, tak do Londýna.

Londýn láká na mnoho hudebních akcí. Ale těšit se můžete také na gastronomické zážitky a originální zábavu. Chcete být taky v centru dění? Některé akce jsou zdarma.

Bristol International Balloon Fiesta je zdarma

Bristol International Balloon Fiesta je největší evropský festival horkovzdušných balónů. , který navštíví přes půl milionu diváků. Podívaná vyvrcholí nočním vzletem osvětlených balónů za doprovodu hudby a pyrotechnických efektů. Akce probíhá v srpnu. A to co je nejzajímavější je, že festival je zdarma.

New Look Wireless Festival - nejlepší taneční hudby

Čtyři dny plné té nejlepší taneční hudby. Tento oblíbený londýnský festival se koná v červenci ve Finsbury Parku.

London Wonderground – zábava pro děti i dospělé

V září se na břehu Temže v centru Londýna koná London Wonderground. Vyzkoušejte kolotoče, prolézačky nebo horskou dráhu Star Flyer. V areálu je také kabaret a cirkus. Vstup do areálu je zdarma.

Great British Beer Festival

Navštivte největší pivní festival ve Velké Británii. V srpnu se ve 27 barech se představí na 350 pivovarů.

Meatopia - festival masových pochoutek

Meatopia je festival masových specialit připravovaných nejlepšími šéfkuchaři v Británii. Probíhá v září v Tobacco Dock v Londýně. Těšit můžete na africké dušené maso, americké burgery maso nebo grilované pochoutky z jižní Ameriky.

Big Festival

Co může být lepšího než spojení kvalitní hudby a delikátního jídla? Zavítejte na akci, kterou má pod patronátem světoznámý kuchař Jamie Oliver a kytarista kapely Blur Alex James. V prostředí Cotswold v Kinghamu můžete vidět kuchařské show a kulinářské speciality. bohatý Součástí je program pro děti a koncerty.