susenky

vypadávání vlasů

Zastavte vypadávání vlasů po padesátce. Vlasová mezoterapie je novým trendem

Zjistila jste, že vám s příchodem padesátky začaly ve větší míře padat vlasy nebo že se zhoršila jejich kvalita? Vlasová mezoterapie může vaši bohatou kštici zachránit. Zjistěte, jak funguje a jaký vliv má na růst vlasů.

Období menopauzy představuje pro ženské tělo doslova hormonální bouři. Co dosud fungovalo se mění a hormonální nerovnováha má vliv i na růst vlasů. Snižuje se hladina estrogenu a progesteronu, růst vlasů se zpomaluje a vlasy jsou tenčí. Naopak zvýšení mužských androgenů snižuje aktivitu vlasových folikulů, což vede ke ztrátě vlasů.

Pokud jste se dosud pyšnila bujnou hřívou a najednou se se svými vlasy smutně loučíte při každém česání nebo během sprchování a mytí vlasů, určitě nezoufejte. Jde o přirozený proces. S tímto stavem se ale nemusíte hned smířit, můžete proti němu dokonce bojovat.

Co je vlasová mezoterapie

Vlasová mezoterapie je novou generací mezoterapie. Pomáhá nejen zastavit vypadávání vlasů, ale stimuluje jejich růst a zároveň je posiluje. V pražské BcD Clinic můžete podstoupit hned několik typů vlasové mezoterapie:

  • vlasové koktejly,
  • plazmaterapii,
  • aplikaci kmenových buněk.

Zajímá vás, jak se zákrok provádí? I když jde o miniinvazivní zákrok, nejde o nic složitého. Během konzultace s lékařem se zjistí příčina vypadávání vlasů a zhodnotí se stupeň jejich poškození. Poté se aplikuje anestetický roztok a po jeho zapůsobení se pomocí mikrojehliček aplikují vybrané aktivní látky.

Neočekávejte ale okamžité výsledky. Vlasovou mezoterapii je potřeba podstoupit 4 - 12x, vždy po týdnu nebo 14 dnech. Vlasy rostou dlouho a jejich obměna vyžaduje čas, proto první známky zlepšení uvidíte přibližně po 1 - 3 měsících.

Buďte tedy trpělivé a věřte v sílu vlasové mezoterapie jako efektivní metody pro obnovu vaší krásy a sebejistoty. I po padesátce si můžete užívat zdravých a hustých vlasů. A pokud byste chtěla omládnout ještě více, můžete podstoupit například laserové omlazení pleti.