susenky

Mezoterapie

Mezoterapie vám pomůže vrátit se ke svému mladšímu já

Nikdo z nás přirozeně nemládne a každý rok, spolu s nadměrným sluněním, se postupně odráží ve vzhledu a kvalitě naší pokožky. Co když ale existuje způsob, jak se pomocí omlazujících zákroků vrátit k mladšímu vzhledu? Odpovědí je mezoterapie, anti-agingový zákrok, jehož výsledky jsou velmi přirozené, a přitom silně regenerační.

Vyšší pevnost a pružnost pokožky, zjemnění vrásek - to vše díky mezoterapii

Zajímá vás, co je vlastně mezoterapie? Jde o velmi účinný zákrok založený na aplikaci výživných, hydratačních a regeneračních roztoků ultra tenkou jehličkou do svrchní a střední části pokožky. Zde posiluje tvorbu kolagenu, vyrovnává jemné povrchové až středně hluboké vrásky, vypíná pokožku a současně zvyšuje její pevnost a pružnost. Kromě toho ale mezoterapie také zvyšuje cirkulaci krve a lymfy a tím napomáhá k rychlejší regeneraci pokožky. Na drobné zranění pokožky při mezoterapii pokožka reaguje množením fibrocytů, předchůdců kolagenu, které ještě navíc zlepšují kvalitu pokožky.

Aplikace mezoterapie se hodí nejen pro oblast obličeje, ale také pro krk, dekolt nebo pro hřbety rukou. Může také pomoci s omezením padání vlasů a s podporou jejich růstu nebo v případě výskytu celulitidy.

Vše jde jemně a přirozeně

Mezoterapie patří k velmi přirozeným zákrokům a rozhodně se nemusíte bát ji podstoupit. Hlavní složkou roztoku, který se během procedury aplikuje, je kyselina hyaluronová, která na sebe dokáže vázat vodu a tím pokožku velmi dobře hydratovat. Roztok může být obohacen o vitamíny, minerální látky, aminokyseliny, koenzymy a antioxidanty, ale není to podmínkou. Samotná mezoterapie kyselinou hyaluronovou je úplně dostačující.

Svěřte se do rukou odborníků na estetickou medicínu

Vždy je dobré, pokud se poradíte s odborníky, zda je pro vás mezoterapie vhodná a jaké by byl nejúčinnější obsah látek. Při konzultaci v pražské BcD Clinic vás seznámí se zákrokem, jeho účinky, seznámí vás s průběhem celého ošetření a poradí vám, jaký režim dodržovat po zákroku.

Mezoterapie je vhodná jako prevence před stárnutím pleti pro ženy již po 30. roku, ale podstoupit ji můžete v jakémkoli věku. Celkový výsledek zákroku záleží na kvalitě vaší pleti, ale efekt se dostavuje již po první aplikaci. Aby byl účinek opravdu trvanlivý, je vhodné podstoupit alespoň 2 - 3 sezení s odstupem 4 týdnů. Účinek mezoterapie se postupným dávkováním prodlužuje, ale vzhledem k tomu, že se jedná o podpůrnou metodu omlazení pleti, je vhodné aplikaci po roce zopakovat.