susenky

DietFreshMenu

DietFreshMenu vám pomůže se správně stravovat

Každý lékař vám potvrdí, že mnoho onemocnění si můžeme způsobit nebo zhoršit jen tím, že se chybně stravujeme. Nadváha a obezita mohou způsobit řadu závažných komplikací, cukr se dokonce označuje jako bílý jed a hodně zlého nám může přinést i konzumace nevhodných tuků. Řešením nejsou jednostranné diety, ani hladovění, ale vyvážená strava, která dává tělu optimální energii. Nevyznáte se v mnoha radách na internetu a dřívější snahy o diety u vás nevedly k úspěchu? Zeptejte se odborníků na výživu z firmy DietFreshMenu, jak problém se stravováním vyřešit.

Co je DietFreshMenu?

Jak název napovídá, jedná se o vyváženou dietu z čerstvých surovin, kterou budete dostávat ve vámi zvoleném množství a frekvenci. DietFreshMenu.cz je firma, která se specializuje na přípravu kvalitní stravy z čerstvých ingrediencí, která zároveň skvěle chutná. Dostanete ji v krabičkách, stačí si jídlo ohřát. DietFreshMenu vám dodá 5 perfektně vyvážených jídel na každý den.

Ty nejlepší potraviny jsou základ

DietFreshMenu vyrábí vlastní domácí čerstvé těstoviny, drůbeží i vepřovou šunku s 96 % masa, vlastní špaldové a bramborové knedlíky, krupicové i bramborové noky a také domácí mléčné dezerty a sýry. Další produkty jako kvalitní český med, celozrnné pečivo a maso odebíráme z biofarem a od malých rodinných firem. Další potřebné suroviny nenakupujeme do dlouhodobých zásob, ale vždy čerstvé na denní bázi. Používáme také čerstvé bylinky. Za to se vyhýbáme umělým dochucovadlům a mraženému masu.

Poraďte se s odborníky

Na webu firmy najdete rady pro správné a vyvážené stravování, ať už je vaším cílem udržení, mírné snížení či výrazná redukce hmotnosti. Můžete se poradit s odborníky, kteří spolupracují s DietFreshMenu, a to v Brně, Olomouci a Ostravě, a zjistit, jaký je nejvhodnější denní příjem energie právě ve vašem případě a jaké krabičky si objednat, abyste jedli právě tolik, kolik vaše tělo potřebuje. Konkrétní nabídku DietFreshMenu včetně jídelníčku najdete rovněž na webu.