susenky

rty

Přirozené zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Plné rty u žen jsou symbolem krásy a atraktivity. První, čeho si muž na ženě všimne, jsou rty. Nemáte je jako Angelina Jolie? Jsou tenké nebo mají tvar, který se vám nelíbí? Začínají se vám dělat vrásky v oblasti rtů, které rozpíjí rtěnku? Jednoduchým řešením je jejich modelace a zvětšení pomocí kyseliny hyaluronové.

Zvětšení rtů bez operace

Pokožka rtů je velmi tenká a nemá mazové žlázy. Kvůli tomu jsou rty náchylné k dehydrataci a praskání. V průběhu života se kolem úst i na rtech začnou tvořit drobné vrásky. Rty s námi stárnou. S tím se ale smířit nemusíme. Pomůže refresh rtů (modelace a zvětšení výplněmi, omlazení kyselinou hyaluronovou).

Rty a aplikace kyseliny hyaluronové

Úprava rtů do požadovaného tvaru a objemu je dnes otázkou chvilky. Zvětšení rtů bez operace je možné provést doplněním kyseliny hyaluronové. Tato kyselina přirozeně tvaruje a vyplňuje rty. Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, takže do svých rtů nebudete dávat nic nepřirozeného. Co od aplikace kyseliny hyaluronové očekávat? To se dočtete v tomto článku

Kliniku pro zvětšení rtů vybírejte pečlivě

Pro perfektní výsledek je důležité vybrat si vhodnou kliniku estetické medicíny, kde mají s výplněmi rtů zkušenosti. Přeci jen rty jsou jednou z prvních věcí, které si na člověku všimneme. A určitě chceme, aby výsledek stál zato. Skvělé výsledky s modelací rtů mají v BcD Clinic, kde se na výplně rtů specializují.

Plnější vzhled rtů a vyplněné vrásky

Díky výplni kyselinou hyaluronovou rty získají plnější vzhled, je možné upravit jejich tvar a vyplnit vrásky. Rty už nebudou asymetrické, koutky povadlé a pokleslé. Výplň rtů kyselinou hyaluronovou má okamžitý účinek. Výsledkem modelace rtů budou rty přesně takové, o kterých sníte.

Mohlo by Vás zajímat: Kyselina hyaluronová a její využití v estetické medicíně