susenky

tiskoviny

Připravujete dokonalý maturitní ples? Nezapomeňte na tiskoviny

Naplánovat skvělý maturitní ples není úplně jednoduché. V rámci příprav, organizování, vymýšlení a domlouvání všeho možného snadno něco opomenete. Na co byste určitě zapomenou neměli, jsou tiskoviny, které budou váš maturitní ples doprovázet.

Reklamní plakáty, letáky, vstupenky, pozvánky nebo maturitní noviny jsou důležitou součástí každého maturitního plesu. S přípravou tiskovin rozhodně neotálejte. Jenom příprava návrhů vám zabere dost času. Proto si vše dobře rozvrhněte, abyste měli tisk hotový v dostatečném předstihu.

Pokud se přeci jen stane, že vám ubíhá čas a vy nutně potřebujete realizovat tisk plakátů, letáků, pozvánek nebo vstupenek, obraťte se na copycentrum Tomados, kde jsou připraveni zrealizovat i expresní tisk.

Přitáhněte pozornost okolí maturitním plakátem

Chcete, aby na váš ples přišlo co nejvíce lidí? Udělejte plakát, kde se lidé dozvědí kdy, kde a v kolik hodin se akce koná. Chybět by neměla ani informace, kde a za jakou částku si mohou zájemci koupit vstupenky. Myslete na to, že plakát by měl přitáhnout pozornost, takže si dejte práci s jeho vizuální podobou. Originální texty, barvy a grafika dodají plakátu šmrnc.

Až bude návrh připravený zrealizujte tisk plakátů a hlavně je vyvěste tam, kde se pohybuje hodně lidí - v hlavní části vaší školy, před školou, domluvte se na vyvěšení ve výlohách obchodů, na veřejných nástěnkách nebo na obecním úřadě.

Rozdejte letáky s informacemi

Menší obdobou plakátů jsou letáky. I v tomto případě si můžete pohrát s jejich vzhledem. Na internetu se dá najít řada šablon, ale pokud si vytvoříte vlastní návrh, budete mít jistotu, že váš leták bude jedinečný. Až budete zadávat tisk letáků, nechte jich vytisknout raději více než méně. Nikdy nevíte, kde všude je budete moci rozdat.

Náš tip: Navrhnout plakát nebo leták si dnes může každý. Sám a zadarmo! Více zde

Myslete na prodej vstupenek

Vstupenky na maturitní ples jsou jednou z nejdůležitějších tiskovin. Ani zde se nebojte přípravy vlastního návrhu. Aby se nestalo, že někdo bude vaše vstupenky padělat a vydělávat na vaší akci, informujte se, jaké možnosti ochrany proti padělání tisk vstupenek umožňuje.

Pozvánky pro vybrané hosty potěší každého

Potěšte významné hosty osobní pozvánkou. Pozvat můžete ředitele školy, oblíbeného učitele, bývalé kantory, kteří na škole už neučí nebo významné osobnosti z vaší obce. Tisk pozvánek se vyplatí realizovat na kvalitnější papír s vyšší gramáží a když každou pozvánku opatříte ještě obálkou s nadepsaným jménem pozvané osoby, máte téměř jisté, že pozvání neodmítne.

Tip na závěr - když chcete ještě něco navíc

Určitě jste už slyšeli o maturitních novinách. Tato tiskovina má hodnotu hlavně pro vás, protože vám bude připomínat školní léta a i po dlouhé době ve vás vyvolá vzpomínky na doby, kdy jste trávili dny učením, sbírali zážitky se spolužáky a nadávali na učitele. Příprava takových novin je zábava a určitě vymyslíte obsah, který zaujme i vaše široké okolí.