susenky

úklid

Na úklid firmy si objednejte profesionály

Ať už máte obchod, kancelář, dílnu či sklad, je třeba zajistit její úklid. Řada menších firem to řeší vlastními silami, nebo zaměstnává uklízečky na malé úvazky. I to je řešení, ale daleko jednodušší a efektivnější je svěřit pravidelný úklid komerčních prostor profesionální firmě. Kvalitně se postará také o úklid veřejných budov nebo společných prostor bytových domů.

Nejčastěji je takto řešen úklid kanceláří včetně zázemí a chodeb, ale profesionálové na úklid si skvěle poradí i s velkými komerčními areály, třeba sklady či obchodními centry, za pomoci úklidových strojů a vyškoleného personálu. V kancelářích se obvykle uklízí denně, nebo dle dohody s vedením firmy. U větších objektů se vždy sestaví harmonogram úklidových prací přesně podle potřeb dané organizace.

Nad rámec pravidelného úklidu si lze objednat i další úklidové služby, jako třeba mytí oken, včetně výškových prací, strojové čištění podlah a garáží, případně generální úklid. Profesionální úklidové firmy se postarají také o úklid po rekonstrukcích, malování či stěhování, včetně odvozu odpadu a suti, případně o dezinfekci budov za pomoci ozonu.

Největším trhem, kde může své služby nabízet úklidová firma je Praha. Příkladem profesionálů v úklidovém oboru, kteří se neustále školí své zaměstnance, je společnost Lepší úklid s.r.o., která působí právě v Praze a jejím okolí. Její výhodou jako profesionální úklidové firmy je nejen skvěle odvedená práce, ale také systém kontroly.

Pokud jakákoli organizace zaměstnává uklízečku, někdo jí musí přidělovat práci a také kontrolovat, jak je provedena. Když si objednáte Lepší úklid, firma bude vše provádět sama v dohodnutém rozsahu. Má vlastní specializovanou techniku, úklidové vybavení i ekologické prostředky na úklid. Navíc je úklidová firma také pojištěna v odpovědnosti za škodu až do výše 5 milionů korun, pokud by její zaměstnanci nešťastnou náhodou cokoli poškodili. Objednat si profesionální úklid je tak daleko výhodnější než ho provádět vlastními silami.