susenky

tepláky

Nejlepší athleisure looky s pánskými tepláky

Možná jste se v poslední době také setkali s poměrně novým pojmem „athleisure fashion“. Jde o módní styl, jehož základním stavebním kamenem je oblečení s vlastnostmi oblečení sportovního. Jenže s tím zásadním rozdílem, že athleisure oblečení se nosí v běžném životě.

Co je athleisure?

V dámské módě bychom vám jako příklad athleisure modelu uvedly sportovně vypadající soupravu legín a crop topu s dlouhými rukávy, kterou si ale dámy oblékají na party, na nákupy nebo třeba do restaurace. A to jednoduše proto, že v tomto outfitu vypadají skvěle. A skvěle se také díky vysokému komfortu nošení tohoto módního stylu také cítí. A to nejen ženy, ale i muži.

Jako nejsilnější symbol athleisure fashion ve světě pánské módy jsou vnímány tepláky. Geniálně pohodlný kousek oblečení, který by ještě donedávna muži na veřejnosti mimo domov, hřiště nebo posilovnu nosili ohromně rádi, ale tehdejší módní pravidla to považovala za nevhodné. Dnes je již jiná doba, a proto se na následujících řádcích společně podívejme na několik tipů na to, jak právě pánské tepláky zakomponovat do outfitu pro běžné nošení mezi lidi.

Oblečte se originálně ve stylu athleisure

Vyrážíte do klubu na party, s kamarády na pivo nebo třeba na večeři s přítelkyní? I toto jsou skvělé příležitosti obléci se v městském athleisure stylu. A i toto je ideální čas pro pánské tepláky. Jen je potřeba zvolit skutečně designový kousek. Ke svým oblíbeným sportovním sneakers si vezměte jednobarevné tepláky, ideálně v módních barvách jako je khaki, popelavě šedá, grafitová nebo třeba bordó barva.

Velký výběr kvalitních pánských tepláků všech střihů, velikostí, stylů, ale i mnoha barev atraktivních vzorů najdete za neodolatelné ceny kupříkladu v internetovém obchodě s trendy módou Bolf.cz. K designovým teplákům si pak oblečte třeba značkovou polokošili, což je taktéž kousek oblečení, který geniálně balancuje na hraně elegance a sportovního stylu. Mějte ale na paměti základní pravidlo při kombinování oblečení, které říká, že v rámci jednoho outfitu by se neměly mísit vzory. Pokud tedy máte pánské athleisure tepláky se vzorem, zbytek outfitu by měl být stylově jednodušší.

Athleisure je pro muže skvělým parťákem i pro běžné každodenní nošení

Spojení působivého vzhledu a stylu s pohodlím, které přináší příjemný materiál, je jednoduše neodolatelné. Pohodlně a svobodně se chceme v oblečení cítit jednoduše pořád. Proto stále více mužů objevuje krásy a výhody athleisure stylu i v rámci běžného života a každodenních pochůzek.

V barevných teplácích s prošívanými díly v oblasti stehen a nápisy na sedacím dílu kalhot či na nohavicích, které doplníte trikem či mikinou v nekomplikovaném designu, můžete vyrazit jak na procházku se psem, tak na nákup nebo na úřady. Důležité je také podotknout, že mezi nejvíce trendy pánské tepláky patří ty v délce těsně nad kotníky s nohavicemi takzvaně do gumy. Takže si k teplákům v athleisure stylu nezapomeňte vzít také hezkou, ideálně sportovní či sportovně ležérní obuv.