susenky

tisk

Jak ušetřit peníze při tisknutí?

Služeb tiskárny potřebujeme jednou za čas využít všichni. Ať už v rámci veselých i smutných situací každodenního soukromého života, volnočasových aktivit, školních projektů, nebo třeba jako firma či podnikatel.

A přestože potřebujeme, aby finální produkt byl vysoké kvality, málokomu se chce platit nadsazené ceny, které si některé tiskárny účtují. Menší firmy proto kvůli nižšímu rozpočtu často musejí slevit na kvalitě provedení, což u tak důležité věci, jako je propagační materiál, rozhodně není dobré. Pravdou ale je, že i tisknout se dá kvalitně, rychle a za příjemné ceny. Stačí jen vědět, jak na to.

Vyberte si profesionální online tiskárnu

Pokud vám záleží na vysoké kvalitě stejně jako na přijatelných cenách tisku, vyzkoušejte moderních služeb některé z profesionálních online tiskáren. Díky tomu, že většinu práce obstará profi objednávkový systém, do kterého vy, jako zákazník, zadáte veškeré požadavky a parametry své objednávky, si tyto tiskárny mohou dovolit vám nabídnout lepší cenové podmínky. Vy navíc ušetříte čas i peníze, které by vás stála cesta do provozovny klasické tiskárny a minimálně půlhodinové vysvětlování svých představ a požadavků tamnímu zaměstnanci.

Bonusem je ale rozhodně taktéž to, že v průběhu celého zadávání online objednávky obvykle v systému vidíte, jaká bude její finální cena. Podle toho se můžete orientovat a parametry zakázky případně upravovat tak, aby vám vyhovovalo jak výsledné provedení objednávky, tak částka, kterou za ni zaplatíte. I samotné vyhotovení bývá u online tiskáren často rychlejší. Online tiskárny navíc nikdy nezavírají. Co potřebujete, si tedy můžete objednat klidně třeba o půlnoci z pohodlí své postele.

Jaké propagační nástroje vaší firmě může profi tiskárna nabídnout?

Stávajícím i potenciálním zákazníkům o sobě můžete dát vědět mnoha způsoby. Oproti klasickým tiskárnám nabízejí online tiskárny mnohem širší možnost výběru. Rychlý a kvalitní tisk levně přijde vhod především při tvorbě vizitek, akčních letáků, plakátů, pozvánek nebo třeba firemního hlavičkového papíru. Profesionální tiskárna vám ale většinou nabídne i možnost vytvoření složitějších propagačních nástrojů. Například dárkových tašek, krabic a kancelářských potřeb s logem firmy, wobblerů, vstupenek, samolepek, katalogů, fólií na auta a výlohy nebo třeba reklamních bannerů.

Uchovejte si vzpomínky v prvotřídní kvalitě

Také máte doma fotky, které jednoduše milujete, protože perfektně zachycují krásné vzpomínky? Nechte si je vytisknout a vytvořte si krásná tematická fotoalba z dovolené, svatby či Vánoc. Nebo je prostřednictvím online tiskárny proměňte ve vysoce kvalitní nástěnný plakát, který si zarámovaný můžete pověsit na místo, kde bude neustále na očích. Energie zachyceného okamžiku vás tak potěší, kdykoliv půjdete kolem fotografie. Vytvořte si v objednávkovém systému ze svých vzpomínek některý z mnoha typů stolních a nástěnných kalendářů. Můžete si ho postavit na stůl v pracovně, nebo obdarovat prarodiče, tetičky nebo další blízké nástěnným modelem či rodinným plánovačem s pozadím z vaší fotografie.