susenky

oblečení

Snižte si náklady na nákup oblečení

Asi skoro každý z nás zaznamenal, že životní náklady v současnosti rostou téměř astronomicky. Vodu a energie a z větší části ani nákup potravin moc omezit nemůžeme, ale poměrně velké částky lze ušetřit při nákupu oblečení.

A ještě víc to platí u rodin s menšími dětmi, které potřebují obměnit kalhoty, trička, sportovní oblečení a další oděvy i několikrát za rok. Ale přiznejme si, která z žen občas nepronese, že si nemá co vzít na sebe?

Jenže tyto potřeby se absolutně nepotkávají se snahou ušetřit. Přesto existuje jednoduché řešení, jak nakoupit nové a často i značkové oblečení, a přitom nezruinovat rodinný rozpočet. Stačí si najít second hand nebo outlet, které jsou zásobeny skutečně kvalitním textilem. Na rozdíl od běžných konfekčních řetězců v nich nejsou tisícové série stejných šatů a sukní, takže nakoupíte nejen efektivně, ale i originálně.

K předním společnostem, které na českém trhu působí v oblasti secondhandového a outletového prodeje oblečení je firma Bellitex. Působí v 10 regionech České republiky, včetně Prahy, kde provozuje téměř čtyři desítky kamenných prodejen a dvacet populárních hrabáren. V nich se můžete „prohrabat“ hromadami textilu a najít si třeba ta správná trička už za pár mincí.

Jsou samozřejmě i města, kde Bellitex kamenný obchod ani hrabárnu nemá, ale i tam se s nabídkou této společnosti můžete setkat. Do celkem 25 měst firma zajíždí a pořádá v nich své jednodenní prodejní akce, na kterých se také dá efektivně nakoupit. Ale úplně odkudkoliv a třeba jen za pomoci mobilního telefonu můžete nakupovat prostřednictvím e-shopu Bellitex. Vybrat si můžete dámské, pánské a dětské oblečení a sortiment je postupně rozšiřován také o doplňky a obuv. E-shop má praktické filtry pro snadné vyhledávání. Chcete ušetřit? Tak konec výmluv, díky firmě Bellitex to jde jednoduše a rychle.