susenky

Focení Vaší svatby nechte na profesionálech

Focení Vaší svatby nechte na profesionálech

Foto-friesner.cz Vám nabízí jedinečnou možnost zachycení Vašich nejdůležitějších životních okamžiků a to v bezprostřední blízkosti Vašeho okolí i míst, kam se se svou milovanou polovičkou rádi vracíte, a kde si chcete říci své "ANO".

Životní chvíle, kterou je nutné zvěčnit nejen podpisem...

Která žena by v dnešní době nechtěla mít na zdi svou svatební fotku, kde vypadá jako princezna, s dnešními pokrokovými metodami lze s digitální fotografií experimentovat a to až tak, že z ní lze vytvořit plakát, či dokonce obraz na zeď. Nic se však nevyrovná klasice lesklé fotografie, založené v albu, aby si později i Vaše děti v dospělosti mohly prohlédnout stvrzení Vašeho svazku. A Foto-Friesner.cz se postará o to, aby jste na takových svatebních fotografiích vypadali opravdu skvostně.

Focení Vaší svatby nechte na profesionálech

Profesionální práce za výhodnou cenu

Na období listopad 2015 až květen 2016 navíc poskytuje fotograf Jan Friesner v rámci fotografování svateb Přerov (ale i Mohelnici, Šumperku, Prostějově a Olomouci) opravdu příjemnou slevu, jste-li tedy spíše zimní typ, a chcete mít svatbu třeba na zasněženém zámku nebo v parčíku, není problém se dohodnout. Focení svateb Olomouc se inspiruje tzv. svatebními balíčky se základní cenou již od 2500 Kč. Konkrétně v tomto cenovém balíčku vás čeká focení příjezdu svatebčanů, matriční přípravy před obřadem, samotné nezbytné focení průběhu obřadu a obvyklé společné focení svatebčanů (skupinky - svědci, rodiče apod.).

Následně Foto-friesner.cz upraví tyto fotografie v grafickém editoru, podle přání vybrané snímky i konvertuje do černobílé barvy a všechny je dodá zákazníkovi na DVD nosiči. Konkrétně jde o dvacet fotografií ve větším formátu 10x15 cm. Tím, že se jedná o digitální provedení, můžete snímky z DVD nekonečně množit online cestou, sdílet je na sociálních sítích, dokonce i online zaslat do fotolaboratoře, která je právě promění s využitím dat například v nádherný obraz z plátna, který může zdobit stěnu ve Vaší ložnici.

Focení Vaší svatby nechte na profesionálech