susenky

Žijte či pracujte ve zdravějších podmínkách, jsou tu odvlhčovače.

Žijte či pracujte ve zdravějších podmínkách, jsou tu odvlhčovače

Trápí vás v kanceláři či doma vysoká vlhkost? Je vlhkost vaším nepřítelem také ve sklepě, na stavbě a v dalších prostorách?

Je na čase dát jí sbohem. Vyzkoušejte odvlhčovače! V dnešní době lze sehnat vysoušeče zdiva a odvlhčovače vhodné nejen do domácnosti ale i do náročnějších podmínek. Odvlhčovače mají odolnou a robustní konstrukci a disponují dostatečně výrazným výkonem, který se dokáže poprat i s nárazovým odvlhčováním například po povodních. Vznikající kondenzát je odváděn do odnímatelné nádoby či samospádem do odpadu.

A jak vlastně takový odvlhčovač funguje? „Základním principem odvlhčovačů je kondenzace vodních par z ovzduší. Vodní páry se uvnitř odvlhčovače vysráží s chladným povrchem a voda se dovede do přepadové komory. Vysušený vzduch se zahřívá a je vyveden zpět do místnosti. Výkon těchto odvlhčovačů se udává v litech za hodinu, tedy množství vysrážené vody za určitou časovou jednotku,“ říká majitel společnosti Remko s.r.o., která zároveň funguje jako půjčovna odvlhčovačů.

Půjčte si odvlhčovač pro domácnost i pro nárazové vysoušení!

Společnost Remko s.r.o. nabízí půjčení odvlhčovačů pro domácí i profesionální použití. Odvlhčovače pro domácí využití disponují výkonem až třiceti litrů za den, mají integrovaný hygrostat a automatickou odledňovací fázi. Pro domácí použití je vhodný stálý provoz. Vybírat můžete v tomto případě z odvlhčovačů řady ETF, které lze pohodlně využít v kancelářích, koupelnách či menších skladech. Potěší dobrým výkonem, moderním designem, tichým chodem a zejména efektivitou.

Profesionální odvlhčovače z řady AMT mají nízké provozní náklady, kompaktní rozměry, automatické řízení a mnoho dalších vymožeností, které při jejich trvalém provozu zajisté oceníte. Odvlhčovací výkon se může vyšplhat až na 80 litrů za den.

Obraťte se na společnost Remko s.r.o. a zbavte se vlhkosti nadobro. Cizí jim nejsou ani zdroje studené vody, které slouží například ke klimatizaci objektů.