susenky

Levné dřevostavby jsou stále oblíbenější

Levné dřevostavby jsou stále oblíbenější

Přemýšlíte o pořízení rodinného domku? Přijdou vám klasické stavby nesmírně předražené? Chtěli byste levnější variantu, která navíc přináší mnoho výhod?

Zvolte dřevostavby stavěné přímo na klíč! Skvělou společností plnou profesionálu v oboru je například společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o., která staví levné dřevostavby Olomouc přímo na klíč. Na svém kontě mají mnoho spokojených zákazníků a není se čemu divit, nabízí totiž také skvělý servis.

„Našim klientům poskytujeme komplexní servis, pomoc a odborné poradenství. Realizujeme dřevostavby dle typizovaných staveb z naší nabídky, ale protože si naše firma zakládá na individuálním přístupu ke každému klientovi, rádi se ujmeme i výstavby domu podle vašeho návrhu. Díky zkušenostem a znalostem našich pracovníku nejen v oboru stavebnictví a dřevostaveb jsme schopni najít to nejlepší řešení právě pro vás,“ dodává sám majitel společnosti.

Levné dřevostavby jsou stále oblíbenější

Dřevostavby ušetří vaše finance

Dřevostavby jsou v dnešní době velice oblíbené a není se čemu divit. Jsou totiž energeticky úsporné, ekologické a navíc také levné. Dřevostavby jsou velmi málo energeticky náročné a díky tomu mají opravdu minimální nároky na energie při vytápění. Díky tomu je zbořen mýtus o tom, že by dřevostavby měly mít horší tepelně-izolační vlastnosti. Výstavba dřevostaveb je také velice rychlá a tak bydlet v novém můžete i do měsíce. I přesto jsou stavby staticky bezpečné i při zemětřesení či otřesech. Dřevostavby Olomouc vystavěné profesionály jsou také odolné proti houbám a roztočům, a pláště budovy mají vysokou protipožární odolnost.

Pokud sháníte levnou variantu za rodinný dům, je dřevostavba tou pravou volbou. Kromě výše zmíněných výhod mají dlouhou životnost. Mimochodem, nepředstavujte si staré roubenky, dřevostavby mají v dnešní době velice moderní design, který vás okouzlí!

Levné dřevostavby jsou stále oblíbenější