susenky

Praha 10

Sháníte byt ke koupi na Praze 10? Nabídka je pestrá, záleží, co hledáte

Nových bytů vzniká po celé Praze jako hub po dešti. Do hlavního města České republiky se totiž stěhují lidé za lepší prací, kulturním vyžitím, historií a nákupními možnostmi. Patříte-li k lidem, kteří touží přesídlit do Prahy, máme pro vás tip na moderní byty, jenž se nacházejí na Praze 10.

Nové byty na Praze 10, o kterých byste měli vědět

Do Prahy 10 spadají Vršovice a část Vinohrad, Strašnic, Malešic, Hrdlořez, Hloubětína, Záběhlic, Michle a Žižkova. Při hledání bytů v této městské části tudíž musíte být trochu konkrétnější, jinak vás čeká nespočet nabídek, kterými byste se mohli probírat celý týden. Nový byt ke koupi na Praze 10, o kterém byste určitě měli vědět, se nachází v osobitém rezidenčním projektu Malešický háj.

Rezidenční projekt Malešický háj

Malešický háj se rozprostírá v pěti bytových domech nedaleko Malešického lesa a kromě 107 exkluzivních bytů nabízí také 108 garážových stání. Jednotlivé byty jsou doplněny o předzahrádku, balkon nebo terasu a také o sklepní kóje. V nabídce jsou byty vhodné pro jednotlivce, páry i střední a větší rodiny s dětmi. Protože se jedná o klidné bydlení blízko přírody na dosah od rušného centra, jdou byty rychle na odbyt.

Proč zvolit právě Malešice?

Ať už se pražské Malešice nacházejí či nenacházejí ve vašem hledáčku, přinášíme vám důvody, proč byste je rozhodně měli vzít v úvahu.

  • V Malešicích se nachází jak lesík, tak i park. Přírodu tedy máte skutečně nedaleko.
  • Malešice se mohou pochlubit bohatou historií.
  • Tato pražská oblast je velmi perspektivní a vyhledávaná, zejména rodinami s dětmi, protože je bezpečná, klidná a skvěle občansky vybavená.

Podívejte se na nabídku bytů v Malešickém háji, a pokud vás některý z nich zaujme, neváhejte s koupí.