susenky

Žižkov

Žižkov je místem, které ocení všechny mladé rodiny

Praha je bezesporu městem, s nímž můžete počítat i do dalších desetiletí. Kvetoucí destinace, která nabídne různorodou kulturu, sportovní vyžití a veškerou občanskou vybavenost, na níž si jenom vzpomenete. Sečteno a podtrženo, je to lokalita, v níž se nikdy nebudete nudit.

Výhodou je i pestrá městská zeleň, milionové město je přátelské i k přírodě. Co se vám vybaví, když se řekne Žižkov? Jde o čtvrť, ve které se psala historie a milovali ji čeští básníci a další umělci. V příští dekádě ho čeká řada změn, díky nimž bude nabídka pracovních příležitostí ještě pestřejší.

Malý byt nebo pětipokojová varianta

K dispozici je řada různých možností. Mladý a nenáročný pár si vybere 1+kk, ale v nabídce nechybí ani pětipokojový byt pro početnější rodinný kolektiv. Moderní bydlení na Praze 3 začíná na necelých 32 metrech čtverečních, ale v nabídce je také byt, který má celých 115 metrů životního prostoru a potěší i velkou předzahrádkou.

Milovníci venkovního posezení pak ocení balkon nebo terasu, kde si mohou dát odpolední šálek oblíbeného nápoje. V okolí je vše, co potřebuje vaše rodina k životu. Možnosti sportu, ale i dalších volnočasových aktivit, procházek v zelených parcích a posezení v restauracích. Stačí si jen naplánovat program na další víkend. Židovské pece, Parukářka nebo Třešňovka, to jsou příjemná místa, kde si každý rád odpočine.

Samozřejmostí je nízkoenergetický standard

Pokud přemýšlíte i nad vysokými náklady za energie, můžete být naprosto klidní. Žižkov v Praze totiž nabídne nízkoenergetický standard B, který znamená úsporu nákladů za vytápění. Vzdušný interiér, který je plný světla, potěší celou rodinu. Jde o domov v pravém slova smyslu, místo, do nějž se budete rádi vracet. Připravena jsou i garážová stání, která významně usnadní otázku spojenou s parkováním.