susenky

chytré zásuvky

Chytré zásuvky pomohou zkrotit účty za energie

Zdá se vám, že je faktura za odběr elektřiny příliš vysoká? Udělali jste vše, co doporučují odborníci na danou problematiku? Vyměnili jste žárovky, nahradili starší elektrospotřebiče a pořád máte pocit, že jsou tu ještě značné rezervy? Potom si můžete vzít na pomoc moderní techniku a zjistit, která zásuvka v domě spotřebovává největší porci energie. Pokud totiž máte k dispozici detailní přehled o všech kilowatthodinách za poslední týdny, můžete přistoupit k dílčím rozhodnutím, která ovlivní další spotřebu. A kromě jiného, skrze Wi-Fi si lze nastavit i další věci. Zapínejte a vypínejte si zásuvky jednoduše a na dálku.

Důkladné monitorování spotřeby celé domácnosti

Detailní statistiky a grafy, ze kterých lze vyvodit další závěry. Elektrický výkon zásuvky 3680 W, jenž umožní snadno připojit i varnou konvici nebo kávovar. To vše jsou plus, díky kterým chytré zásuvky vládnou moderním domácnostem. Výhodou je i velmi nízká spotřeba energie v pohotovostním režimu, která je hluboko pod hranicí 1 W. Zásuvky lze ovládat i prostřednictvím hlasových asistentů Amazon Alexa či Google Home. Časovač pak nastaví zásuvku pro budoucí zapínání, které si nastavíte dopředu podle denní doby. Výhodou je také, že si snadno můžete nastavit i týdenní cyklus. To vše je možné díky propracované aplikaci, která je k dispozici pro oba hlavní operační systémy v českém prostředí – tedy Android a iOS.

Smart Home náleží skvělá budoucnost

Nejde jen o zásuvky, ale také osvětlení nebo bezpečnost vašeho domova. Díky Smart Home je možné to, co by ještě před třiceti lety patřilo do kategorie Sci-fi. Můžete sledovat nejen spotřebu energií, ale také si vyladit teplotu osvětlení úměrně denní době a činnosti, kterou máte v plánu. Dnes už jde všechno velmi jednoduše, přesvědčte se na cel-tec.cz!