susenky

bydlení

Bydlení pro lidi, co mají rádi božský klid

Žijete single a nehodláte na tom nic měnit? Máte svůj zajetý styl a preferujete v životě klid? Pak jistě uvítáte bydlení v místě, kde vám nikdo nekouká přes rameno, ani vám nevidí lidově řečeno do kuchyně. Lidí, co se nechtějí vázat na nikoho jiného a střeží si své soukromí, přibývá. V Praze mají možnost zajistit si bydlení, co jim zmíněný styl života poskytne.

Rezidence Vilapark Klamovka má unikátní polohu v centru Prahy. Tramvaj nebo autobus vás dovezou na smíchovský Anděl, odkud je velmi dobré spojení metrem i do historického jádra Prahy. Pohodlně se dostanete také na okraj města nebo na vlakové nádraží Praha-Smíchov. Přitom hned za domem se vám bude rozkládat jeden z největších parků v metropoli.

Bydlení jako v ráji

Pořídit moderní byt se stane nejlepší investicí ve vašem životě. Vilapark Klamovka je rozdělen na dvě různé části. První, na severní straně pozemku, vyniká asymetrickými balkony, které jsou vkusným doplňkem prosvětlených minimalistických bytů s výhledem do parku.

Druhý typ bydlení je umístěn na jižní straně pozemku v domech pavilonového typu, jež jsou orientovány do klidné zahrady. Právě tohle místo je vyhledáváno pro maximální soukromí a v Praze tak vzácný klid.

Transparentní podmínky koupě

Pomocí interaktivní vizualizace na webových stránkách vilaparkklamovka.cz můžete doslova na jeden klik zjistit, která z jednotek by se vám líbila, jakou má projektovou stylizaci, s kým sousedí a kolik stojí.

Ceník bytů je zcela veřejný, bez skrytých poplatků. Okamžitě zjistíte, zda má byt balkon, lodžii nebo předzahrádku, zda k bytu patří sklepní kóje, na jakou světovou stranu je orientován a zda je volný nebo zadaný. Cena jednotky nezahrnuje kupní cenu garážového stání. Máte-li o bydlení na Klamovce zájem, můžete provést předrezervaci ještě dnes.