susenky

vrata

Aby bylo kudy projít i projet

Každý oplocený pozemek, ať už soukromý, nebo firemní, potřebuje mít také vhodnou bránu či vrata pro vjezd vozidel, i branku pro vstup pěších. Mohou být jednoduché a čistě funkční, ale také designově vyšperkované. Brána může být dokonale sladěná s plotem, nebo k němu být naopak přirozeným kontrastem.

Stačí dát jen vědět, co by se vám líbilo, případně se o nejvhodnější variantě poradit s odborníky. Vchodové branky, vrata i brány vám budou dodány na klíč.

Tvarově se jedná buď o samonosné brány, včetně pohonu, výklopná vrata – také včetně pohonu, nebo sekční vrata s pohonem. Otevírání je buď ruční, nebo dálkové. V nabídce jsou samozřejmě také klasické mechanické brány a vrata v jednodílném či vícedílném provedení. Rozměry nejsou limitované omezeným počtem typů. Firma Kovovýroba Pokorný je schopná vyrobit branky, brány i vrata také na míru, a to přesně podle potřeb svých klientů.

I když průmyslové objekty mají většinou masívnější ocelové nebo plechové brány nebo vrata, u soukromých domů se fantazii meze nekladou – od minimalistických geometrických vzorů přes výplně z různých materiálů nejen z kovu až po malá umělecká dílna s kovářsky zpracovanou výzdobou. Vyrobit lze v podstatě cokoli. Výplně mohou být nejen z různých druhů pletiva (ocelové, pozinkované, poplastované či s bužírkou), ale také s dřevěnými či plastovými prkny a lamelami, nebo z kvalitního plechu. Vybrat si samozřejmě můžete nejen tvary, ale také barevnost.

Výhodou firmy je, že vám vyrobí nebo opraví cokoli kovového. Pokud tak máte například krásnou kovovou bránu u domu, který postavil ještě váš dědeček, ale ta už není úplně v kondici, můžete si objednat její opravu. Potřebné díly si ve firmě Kovovýroba Pokorný sami vyrobí a následně je i namontují. Firmu Kovovýroba Pokorný najdete jen 5 km od města Třebíč v obci Krahulov.