susenky

kuchyňské linky

Vestavné kuchyňské spotřebiče přesně zapadnou do kuchyňské linky

Čistota a jednotnost designu a také přesnost, s níž vestavené spotřebiče zapadnou do kuchyňské linky, lákají k vestavným spotřebičům stále větší okruh zájemců.

Nahrává tomu i fakt, že škála vestavných spotřebičů se také neustále rozšiřuje, takže zařídit si skutečně kompaktní kuchyni je dnes hračka. Na kuchyňské linky specializovaná truhlářská firma vám určitě poradí, co si vybrat, a jak vestavné přístroje zkombinovat s kuchyňskými skříňkami do funkčního a esteticky dokonalého celku.

Mezi vestavné spotřebiče tak dnes patří nejen kuchyňská klasika, jako jsou chladničky, mrazničky, trouby, varné desky a myčky, ale také pračky, sušičky prádla, kávovary, vinotéky, speciální zásuvky a další spotřebiče. Kuchyňské trouby můžete mít vestavěné nad sebou či vedle sebe, ať už se jedná o pečicí, kompaktní, parní, nebo mikrovlnné a vytvořit si tak vlastní ostrov pro přípravu jídel. V něm samozřejmě nesmí chybět ani varné desky, které se dnes dodávají také v různých variantách, ať už jde o varnou desku sklokeramickou, indukční, plynovou, nebo kombinovanou. Zkrátka nepřijdou ani vyznavači metody Sous Vide, protože vestavná vakuovací zásuvka pro zatavení surovin je také hned po ruce. A skuteční labužníci jistě ocení nahřáté talíře nebo šálky z tzv. ohřevné zásuvky. Tu lze využít rovněž pro šetrné rozmrazování potravin, kynutí těsta nebo udržování hotových pokrmů v optimální teplotě.

Vestavné jsou dnes i domácí vinotéky, v nichž bude mít vaše víno optimální podmínky, včetně teploty, stejně jako kávovary, díky kterým budete mít doma kávu jako z kavárny každý den. Vestavné spotřebiče jsou tou nejlepší volbou také pro milovníky designu. Vestavné spotřebiče podtrhují skvělý vzhled kuchyňské linky, ať už jsou skříňky moderní, klasické nebo rustikální. Stačí si vybrat.