susenky

kontejnery

Mobilní toaleta, nejlepší přítel člověka v krizi

Mnoho lidí v dnešní době využívá celou řadu rekreačních objektů bez připojení k sítím. Někdy elektřina a kanalizace k dispozici jednoduše není. Jinde zase jde o rozhodnutí majitelů, nebýt na těchto službách s následnými platbami závislí. Ale nejen v těchto případech oceníme přenosné mobilní toalety.

Jednoduché řešení patové situace

Chcete vyřešit svoje sezónní pobyty na vaší rekreační chatce či zahrádce komfortně? Pak právě pro vás je tento článek určený.

A nejen vám pronájem mobilní toalety přijde vhod, ale i všem, kteří například rekonstruují, opravují, těm, kteří pořádají venkovní oslavy či akce, jako jsou koncerty, festivaly nebo všem těm, kteří jednoduše mobilní toaletu potřebují.

Mobilní toalety - praktické a bytelné

S mobilními toaletami jste se již určitě seznámili pravděpodobně někde na hudebních festivalech či na trzích.
Takové mobilní záchody jsou vyrobeny z kvalitního a pevného plastu, které oponují nesmírnou řádkou výhod: snadná instalace wc bez potřeby připojení na vodu, potom také to, že toaleta nezabere moc místa a i to, že se plastová konstrukce snadno udržuje v čistotě. Jednoduché je rovněž i vypouštění odpadní nádrže, o které se stará firma, v rámci komplexního servisu zahrnující pronájem toalety.

Dále bývá také v ceně:

- instalace a dezinfekce mobilní toalety

- ošetření odpadu z mobilních WC biologickými prostředky

- toaletní papír a pisoár součástí základního vybavení

Obsah sběrné nádrže s odpadem si můžete průběžně sami upravovat dezinfekcí a dezodorací proti zápachu.

Většina firem nabízí také wc s bezbariérovou úpravou, což je bez debaty, obrovským plusem ve světě mobilních toalet.

Pronájem mobilních toalet bývá většinou kategorizován, jako doplňkový sortiment. Do stejné kategorie spadá také pronájem mobilního oplocení, které má taktéž mnohostranné využití – nejen na stavbách.

Pokud přemýšlíte o něčem větším, jako je například celková rekonstrukce vašeho vysněného domu, bude se vám hodit nejen mobilní wc, ale také uvítáte třeba takový pronajmutý kontejner, ať už jen na uchování nářadí, či bydlení po čas stavby. S kvalitním zázemím vám půjde práce skutečně od ruky.