susenky

Odstaranění vlhkosti díky odvlhčovači

Odstaranění vlhkosti díky odvlhčovači

Vlhkost v interiéru se může velmi zásadním způsobem podepsat na stavu našeho interiéru, našem zdraví i na samotné stavbě. Pronikající vlhkost poškozuje okenní rámy, omýtku, podlahy a stropy, neušetří ani zdivo a nadměrná vlhkost podporuje tvorbu plísní, které svými spóry ohrožují zdraví naše i našich nejbližších.

Proto bychom s vlhkostí měli bojovat a nedopustit jí, aby se v našich prostorech rozmohla. Velice efektivním řešením je použití odvlhčovačů vzduchu, díky kterým budete moci hladinu vlhkosti regulovat přesně podle svých představ.

Mezi designově velice povedené a hlavně velice funkční přístroje patří odvlhčovač Olimpia Splendid AQUARIA. Tento kompaktní, avšak velice účinný odvlhčovač se může pochlubit skvělým poměrem cena výkon. Přístroj slouží nejen k efektivnímu odstraňování vlhkosti ze vzduchu, ale navíc funguje také jako čistička vzduchu, díky čemuž bude ve vaší místnosti vzduchu naprosto nezávadný a zdraví prospěšný. Přístroj je velice tichý a kompaktní, takže jej nebudete v místnosti ani vnímat.

O něco více sofistikovanějším a výkonnějším přístrojem je odvlhčovač Sinclair CFO-20N, který díky velice efektivnímu vysoušení dokáže velice snadno bojovat s výskytem plísní a to jak v obytných prostorech, tak i ve sklepích, popřípadě v malých skladech, kde je potřeba ochránit skladované zásoby před napadenám spóry. Přístoj je vybaven digitálním displejem a hydrostatem, díky kterým lze nastavit relativní vlhkost vzduchu na ideálních 50%. Můžete jej tak umístit i do zimních zahrad, kde můžete přesně nastavovat takovou vlhkost, která bude přesně vyhovovat vašim květinám.

Pokud potřebujete odvlhčit pouze malé prostory, které nejsou vlhkostí příliš zasaženy je pro vás ideální volbou odvlhčovač Olimpia Splendid Aquaria 10, který pojme deset litrů tekutiny za den a který se tak hodí do malých prostor, jako jsou koupelny či dětské pokoje, ve kterých vytvoří vhodné mikroklima.

Odstaranění vlhkosti díky odvlhčovači